مدیریت حرفه ای اکانت اینستاگرام

امروزه اینستاگرام به محل بسیار مناسبی برای تبلیغ و بازار یابی تبدیل شده است . به طوری که هر کسب و کاری که فکرش را بکنید در اینستاگرام فعالیت دارد ، زیرا به دلیل اهمیت زیاد شبکه های اجتماعی مخصوصا اینستاگرام این مقوله مثل شماره تلفن یکی از ضروریات کار است . اما مشکلی که برای خیلی ها پیش می آید مدیریت این صفحه های مجازی است . برای مدیریت هدفمند و مطمئن شما به یک متخصص اینستاگرام نیاز دارید . با مدیریت درست ، سرعت پیشرفت شما بیشتر میشود و میتوانید در مدت زمان کمی به هدف خود برسید . اینستاگرام هرروزه قوانین جدیدی وضع میکند و طبیعتا کاربران عادی خبری از آن ندارند و با زیر پا گذاشتن آن ها از طرف اینستاگرام محدود یا بلاک و … میشوند و دلیل آن را هم متوجه نمیشوند . مخصوصا زمانی که  فعالیت پیج زیاد است .

مدیرت اکانت شما توسط متخصص اینستاگرام مزایای زیر را به دنبال خواهد داشت :

– افزایش فالوور واقعی و هدفمند ( مرتبط با کار )

– تولید محتوای جذاب و با کیفیت

– افزایش لایک ، ویو ، کامنت  واقعی برای مشتریان ایزیگرام

– ایجاد رابطه ی پایدار و مناسب با کاربران

– تبلیغ پیج شما در صفحه های معروف و پر بازدید

– بهترین زمان و هشتگ برای پست گذاشتن

– پاسخ گویی حرفه ای به کامنت ها و دایرکت و جلب رضایت مشتری

– مطرح کردن سوالات جذاب در پیج و درگیر کردن مخاطب

– گزارش های تحلیلی و آماری بسیار دقیق

 

+1

مدیر کل

کارشناس ارشد IT . محقق و مدرس سئو ، دیجیتال مارکتینگ ، توسعه دهنده جوملا ، علاقه مند به آموزش در حوزه راه اندازی کسب و کار اینترنتی . در حال حاضر مدیر وب سایت دیتادیزاین هستم.


در شبکه های اجتماعی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

شما میتوانید برای وارد کردن لینک و کدهایHTML از تگ های زیر استفاده کنید : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>