لوگوی دیتادیزاین

Menu
Yendif Video Share - Search
HikaShop categories search plugin
HikaShop products search plugin
Search - SP Page Builder
Search - TLP Team Pro
Search - K2
Search - joominasearch
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
Search - RSTickets! Pro Knowledgebase
جستجو - برچسب ها

مشتریان

مشتریان در دیتادیزاین

همواره در طول تاریخ اثبات شده است ،این مشتریان هستند که باعث سعود یا سقوط یک کسب و کار میشوند.هر کسب و کاری هرچقدر بزرگ با سرمایه های عظیم اگر پایه های کسب و کارش را بر مشتری مداری بنا نکند محکوم به شکست میباشد.تیم دیتادیزاین با نظرسنجی های بسیار گسترده و سیاست های مشتری مدارانه ی خود همواره سعی دارد مشتریان را راضی نگه دارد و از نظرات مفید و کارامدشان در نمونه های کسب و کار خود استفاده نماید.این یکی دیگر از نکاتیست که تا به این جا تیم دیتادیزاین را در بین رقبا نگه داشته و باعث پیشرفتش شده.

برای استفاده درست از کسب کار اینترنتی به    مقالات کسب و کار اینترنتی   مراجعه نمایید.

 

مشتری مداری از طریق سئو سایت            مشتری مداری از طریق تبلیغات و برندسازی

تیم دیتادیزاین با پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته حتی در روزهای تعطیل سعی بر این دارد که نظرات مشتریان را نسبت به اعضای تیم همیشه مثبت نگاه دارد و سعی در برآورده کردن هر چه بیشتر نیازهای مشتریان دارد.

متخصصان ما به صورت حضوری و تلفنی در ساعات اداری در دفتر ما به آدرس : مازندران - تنکابن - سه راهی خرم آباد - پاساژ بزرگ تنکابن - طبقه فوقانی -  پلاک 11

برای مشاوره و برطرف کردن مشکلات و مسائل احتمالی شما عزیزان پاسخگوی مشتریان هستند و در ساعات غیر اداری نیز از طریق شماره همراه های 09354231090 و 09039182168 به صورت تلفنی و هم ارتباط در تلگرام و سایر مسنجرها پاسخگوی شما عزیزان هستیم.

 

آیا میخواهید نظر مشتریان را در مورد تجربه کاری با تیم دیتادیزاین بدانید ؟ میتوانید رکورد ها ، ویدئو های ارسالی و همچنین پیام هایی که از طرف مشتریان ما ارسال شده در ذیل بررسی کنید.