افزودن امضا به دیدگاه مدیر سایت

بخش نظرات یکی از مهم ترین بخش های یک سایت به شمار می آید،که کاربران بتوانند نظر یا سوالات خود را مطرح کنند و توسط کاربران دیگر یا مدیر سایت به آن ها جواب داده میشود. امکان اضافه کردن امضا مدیر در وردپرس برای دیدگاه‌های وردپرس به کاربران اجازه میدهد یک امضا  در متن دیدگاه تنظیم کنند تا در هر دیدگاهی که در مطالب وردپرس برای مدیر سایت قرار دارد و به دیدگاه کاربران پاسخ دهند در فوتر متن دیدگاه کاربران به صورت ثابت نمایش داده شود. ممکن است این متن را برای شعار در دیدگاه‌ها استفاده کنند و یا اینکه از کاربران بخواهند بر روی لینکی کلیک کنند.ممکن است شما با هر هدفی قصد نمایش متن امضا در دیدگاه مدیر سایت را داشته باشید.

آموزش دو روش  افزودن امضا مدیر در وردپرس برای دیدگاه‌های مدیر سایت

دو روش برای اضافه کردن امضا به دیدگاه در سایت وجود دارد:

روش اول:  وارد کردن کد در فایل های وردپرسی در هاستتان

روش دوم: استفاده از افزونه نمایش امضا کاربران در نظرات وردپرس

افزودن امضا مدیر برای دیدگاه های مدیر سایت با استفاده از کد

گام اول : برای نمایش متن امضا مدیر در دیدگاه وردپرس ابتدا باید مشخص شود که کاربر مدیر هست یا خیر، سپس اگر کاربری که با نقش کاربری مدیر بود متنی که برای نمایش در فوتر دیدگاه مشخص شده نمایش داده شود. برای این منظور وارد هاست خود شده و روی گزینه File Manager کلیک کنید تا به صفحه مدیریت فایل‌ها در هاست خودتون هدایت شوید.

گام دوم : بعد از اینکه وارد فایل منیجر هاست خودتان شدید به مسیر /public_html/wp-content/themes/ مراجعه کرده و سپس از بین پوشه‌های موجود در این پوشه وارد پوشه قالبی که در حال حاظر از آن استفاده می‌کنید و روی سایت فعال هست کلیک کنید تا وارد پوشه قالب شوید. سپس به دنبال فایلی با نام Functions.php در این فایل بگردید و بعد از اینکه این فایل را پیدار کردید روی اون راست کلیک کرده و گزینه Edit را انتخاب کنید تا صفحه ویرایش براتون باز شده و کدهای زیر را در مکان مناسبی از این فایل قرار دهید.

add_filter( 'comment_text', 'my_comment_text' );

function my_comment_text( $mytext ) {

        $id = get_comment(get_comment_ID())->user_id;

        global $comment;

        if($id == 1 ){

                $mytext = get_comment_text( $comment ) . '<p>.:: متن اضافه کردن امضا مدیر وبسایت به دیدگاه ها در وردپرس ::.</p>';

        }else{

                $mytext = get_comment_text( $comment );

        }

        return $mytext;

}

حالا همان طور که در خط ششم کد بالا میبینید متنی که در بین دو تگ P قرار داره را پاک کرده و متن دلخواه خودتان را در آن قرار دهید. شما می توانید از سایر تگ‌های HTML برای نمایش عکس و هر نوع محتوایی در این بخش اقدام کنید. حالا بعد از اینکه محتوای دلخواه خودتان را در اینجا وارد کردید روی دکمه ذخیره فایل کلیک کنید تا تغییرات ذخیره شوند.

بعد از قرار دادن کد بالا حالا اگر به دیدگاه‌هایی که مدیران سایت در بخش نوشته‌ها اضافه کردند و منتشر شده مراجعه کنید خواهید دید که متن و محتوای مورد نظرتان در زیر هر دیدگاهی که در نوشته‌ها ارسال کردید نمایش داده خواهد شد.

آموزش افزونه افزودن امضا به دیدگاه

در روش دوم شما دیگر از کد برای افزودن امضا به دیگاه مدیر سایت ندارید بلکه برای اینکار با نصب افزونه وردپرسی کارتان راحت تر می شود. در این بخش افزونه Comment Signature را به شما معرفی می کنیم. که به راحتی با استفاده از آن می توانید قابلیتی در شناسنامه کاربران اضافه کنید تا در آن بتوانند امضا دلخواه خودشان را برای نمایش در انتهای متن دیدگاه‌ها وارد کنند.
گام اول: برای استفاده از این افزونه ابتدا اقدام به نصب و فعال سازی افزونه در سایت خودتان کنید.

آموزش افزونه افزودن امضا

گام دوم : بعد از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر منویی با عنوان Comment Signature در بخش تنظیمات پیشخوان وردپرس افزوده خواهد شد، روی این منو کلیک کنید تا صفحه تنظیمات براتون باز شده و سپس بر اساس طراحی دلخواه خودتان تنظیمات را اعمال کنید.

گام سوم: فیلد های که برایتان توضیح دادیم را پر کنید.
Text Size: در این فیلد اندازه دلخواه برای نمایش متن امضا در نظرات وردپرس را وارد کنید.
Font Color: در این فیلد رنگ دلخواه برای متن امضا در دیدگاه‌های وردپرس را وارد کنید.
Horizontal Line Width: در این فیلد اندازه پهنا برای نمایش متن امضا در دیدگاه وردپرس را به صورت درصدی وارد کنید که چه میزان از پهنای باکس نظرات وردپرس را به خودش اختصاص بدهد، در صورت انتخاب گزینه ۱۰۰ درصد به صورت کامل نمایش داده میشود که با کم کردن این میزان اندازه افقی برای متن کمتر شده و در نتیجه اگر متن امضا طولانی‌تر باشد در چند خط نمایش داده خواهد شد.
Margin: از این بخش می توانید فاصله متن امضا در دیدگاه وردپرس را بر حسب پیکسل از چهار جهت بالا، راست، پایین و چپ وارد کنید.
Maximum Number of Signature Characters: و در نهایت در این فیلد هم می توانید حداکثر تعداد کاراکترهایی که کاربران میتوانند این تعداد از کاراکتر را در متن امضا وارد کنند را تعیین کنید. حالا تنظیمات را ذخیره کرده و به مسیر کاربران> شناسنامه شما مراجعه کنید تا به صفحه ویرایش پروفایل در وردپرس هدایت شوید.

حالا همان طور که میبینید بخشی با عنوان User’s Signature در صفحه ویرایش پروفایل وردپرس اضافه شده است که کاربران قادر هستند در این بخش متن دلخواه خودشان را برای نمایش در امضا دیدگاه‌های وردپرس وارد کنند تا در هر دیدگاهی که در سایت ارسال می کنند.

 

 

امتیاز شما به این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 4 =