پرسش و پاسخ در سایت و تولید محتوا

پرسش و پاسخ در سایت و تولید محتوا

یک راه حل برای اینکه مطالبی که تولید میکنید همیشه مشتری داشته باشند وجود دارد . دنبال سؤال‌هایی باشید که در سایت های مختلف چندین بار پرسیده شده‌اند !!!! دلیل اینکه در سایت های زیادی مطرح شده اند حتما این است که :

١- افراد زیادی این سوالات را مطرح کرده اند و دنبال جواب این سوال هستند

٢- اینکه جواب خوب و درستی به این سوالات داده نشده و حتما نقص هایی در جواب ها وجود دارد .

حالا شما میتوانید این سوالها را در سایتتان به عنوان یک مطلب تازه مطرح کرده و پاسخ درست و کاملتری به آنها بدهید حتی میتوانید برای این سوالات محتوای ویدئویی نیز تهیه کنید و کلمات کلیدی درستی برای این متن پیدا کنید و لینک گذاری یادتون نره . به این صورت مطلبی ساختید که همیشه سبز است و مشتری دائمی خود را دارد.

سایت‌های پرسش و پاسخ (مانند Quora) می‌توانند منبع خیلی خوبی برای ایده‌های کلمه‌ی کلیدی و محتوا باشند.

فروم ها یا همان تالارهای گفتگو نیز منابع بسیار خوبی برای پیدا کردن ایده های پرسش و پاسخ هستند .فقط یک چیز را فراموش نکنید و اهمیت این موضوع که مطلبی را از وب سایتی کپی نکنید و سعی کنید فقط ایده بگیرید و با کمک ذهن و خلاقیت خود مطالب همیشه سبز بسازید که برای همیشه به سایتتون کاربر بیاره و بازدید دریافت کنه.

سایت های پرسش و پاسخ به زبان شیرین پارسی نیز موجود هستند لطفا در صورت پیدا کردن این سایت ها را برای ما در قسمت نظرات کامنت کنید . ممنون از شما عزیزان . امیدوارم بتونید سایتتون رو زودتر به رتبه های خوب گوگل نزدیک کنید .

با ما در تماس باشید

0

مدیر کل

کارشناس ارشد IT . محقق و مدرس سئو ، دیجیتال مارکتینگ ، توسعه دهنده جوملا ، علاقه مند به آموزش در حوزه راه اندازی کسب و کار اینترنتی . در حال حاضر مدیر وب سایت دیتادیزاین هستم.


در شبکه های اجتماعی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

شما میتوانید برای وارد کردن لینک و کدهایHTML از تگ های زیر استفاده کنید : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>