بیوگرافی و رزومه حسین عبداله‌پور

حسین عبداله‌پور

حوزه فعالیت : طراحی سایت

مسلط به : وردپرس ، جوملا و front end

تحصیلات : کارشناسی نرم افزار

 

سلام

حسین عبداله پور هستم طراح سایت با سیستم های مدیریت محتوای وردپرس و جوملا. ار بچگی عاشق کامپیوتر و کار با آن بودم و مثل هر نوجوان دیگری عاشق بازی های کامپیوتری در اواخر دوره نوجوانی این سوال ذهن من رو مشغول کرده بود که بازی های کامپیوتری چه طور ساخته می شوند و این باعث شد کمی به کامپیوتر و حوضه آن حساس تر و علاقه مند تر شوم. تا پایان دوره نوجوانی به دنبال خرده اطلاعات کلی از نرم افزارها و چگونگی کار با افزونه های مختلف و طریقه ساخت آن ها پرداختم و با افزونه های مختلفی هم در زمینه بازی سازی و تدوین فیلم و … آشنا شدم. البته تا پایان دوره نوجوانی هنوز نسبت به برنامه نویسی و کار تخصصی جدی نبودم و فقط علاقه به دانستن اطلاعات کلی تا یک سطح پایین داشتم.

بعد از دوره نوجوانی به دلیل علاقه ام به کامپیوتر رشته کامپیوتر-نرم افزار را انتخاب کردم و تازه در آن جا بود که بعضی از مفاهیم و چگونگی ساخت نرم افزار های مختلف در زمینه های مختلف آشنا شدم. بعد از دوران دانشجویی برای سربازی اقدام کردم و در سربازی هم دست از علاقه ام نکشیدم و تا آنجایی که توانستم سعی کردم با روش های مختلف خودم رو در قسمتی مشغول به کار کنم که مربوط به حوضه مورد علاقه ام است و با تلاش و پیگیری و زنگ زدن به اینور و اونور توانستم دوران خدمتم را در یگان فنآوری اطلاعات و ارتباطات بگزرانم و بماند از سختی هایی که در آن جا کشیدم.

بعد از دوران خدمت تصمیم گرفتم در یکی از حوضه های کامپیوتر عمیق تر شوم و با شرکت دیتادیزاین آشنا شدم و این آشنایی دری دیگری از دنیای کامپیوتر و ارتباطات را برایم باز کرد و از آن موقع تا به حال مشغول فعالیت در زمینه طراحی سایت با سیستم های مدیریت محتوا جوملا و وردپرسش و برنامه نویسی فرانت اند هستم و گوشه چشمی هم به زبان برنامه نویسی php دارم تا در آینده نچندان دور بتوانم به عنوان یک full stack developer مشغول به کار و فعالیت شوم.

به امید موفقیت برای همه

امتیاز شما به این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 − 5 =