لوگوی دیتادیزاین

Menu

هاست جوملا | هاست سازگار و حرفه ای جوملا | هاست وردپرس

هاست مخصوص سیستم های مدیریت محتوا مانند جوملا ، وردپرس و ...

سرورهای پرقدرت دیتادیزاین با تکنولوژی پیشرفته با کانفیگ بسیار قوی و نرم افزارهای بروز مخصوص سیستم های مدیریت محتوا برنامه ریزی شده و از لحاظ سرعت و آپ تایم دارای رتبه بسیار بالایی میباشند.

در هاست بهینه جوملا  به علت کاربردسخت افزار قوی و کانفیگ اختصاصی ، سازگاری بسیار بالایی در سرور برای نصب و کارکرد ورژن های مختلف جوملا وجود دارد همچنین در هاست جوملا با نصب افزونه های زیاد و پرحجم هیچ گونه کاهش سرعتی در لودینگ سایت جوملاییتان حس نمیکنید. در این نوع هست امکان فعال نمودن gzip دسترسی به php.ini و htaccess و همچنین امکان تغییر نسخه php را نیز دارید ، البته ما همه اینها را برای شما از پیش تنظیم نموده ایم اما در صورت لزوم در هاست جوملا و هاست وردپرس شما میتوانید این تنظیمات را انجام دهید.

در هاست وردپرس به علت جدا بودن سرور پایگاه داده از سرور نگهداری فایل مشکل کند بودن وردپرس را حل نمودیم و شما با خیال راحت میتوانید هاست وردپرس خود را تهیه و از وردپرس با چاشنی سرعت لذت ببرید.

نکته۱: بر روی پلان‌های هاست جوملا یک افزونه آراس فایروال به ارزش 50,000 تومان به کاربران هدیه داده می شود.

نکته۲: هاست‌ جوملا و وردپرس دیتادیزاین دارای پشتیبانی واقعی ۲۴ ساعت هستند، می توانید همین حالا با ما تماس بگیرید.

روی تمامی پلن های هاست جوملا و هاست وردپرس پشتیبان گیری هفتگی فعال میباشد و از لحاظ امنیتی بسیار امن و قابل اعتماد میباشند .هاست مخصوص جوملا کانفیگ شده مخصوص سیستم مدیریت محتوای جوملا دارای سرعت عالی برای لود صفحات حتی در صورت نصب افزونه های فراوان روی سایت و بازدید بالای سایت .

پنل های هاست جوملا ، وردپرس | بهینه شده و سازگار برای وردپرس و جوملا