لوگوی دیتادیزاین

Menu

موقعیت شما در سایت

Search - TLP Team Pro
Search - K2
Search - joominasearch
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
Search - RSTickets! Pro Knowledgebase
جستجو - برچسب ها
آیکون گرافیکی

آیکون گرافیکی (3)

در این بخش فایل های گرافیکی به صورت آیکون به انگلیسی (icon) که بیشتر به صورت پی ان جی png میباشند را در زمینه های بسیار متنوع برای شما عزیزان آماده دانلود مینماییم .

در این بخش از آیکون های فلت، آیکون های سیاه و سفید و انواع دیگر آیکون استفاده میشود که بتواند نیاز شما طراحان و کاربران گرامی را برطرف نماید .

تیم دیتادیزاین این بخش را به صورت کاملا رایگان برای شما عزیزان آماده و بروزرسانی میکند . ممنون از اینکه همراه ما میمانید .

شنبه, 28 بهمن 1396 20:03

دانلود رایگان ۵۰ آیکن فلت

نوشته شده توسط

در این پست تعداد 50 آیکن گرافیکی فلت را برای شما عزیزان در ۴ فرمت PNG ،SVG ،AI و PSD قرار دارند. علاوه بر این، تمامی آیکن های PNG در ۴ سایز ۶۴×۶۴ و ۱۲۸×۱۲۸ و ۲۵۶×۲۵۶ و ۵۱۲×۵۱۲ آماده کرده ایم .

سه شنبه, 24 بهمن 1396 14:21

آیکون های گرافیکی ویستا

نوشته شده توسط

در این مجموعه یک سری آیکون که با استفاده از آن ها میتوانید فایل های ویندوز و آیکون های ویندوز را تغییر دهید و ظاهری زیبا بسازید.

دانلود فایل زیپ سری آیکون های زیبای ویندوز با لینک مستقیم از هاستینگ فایل دیتادیزاین

 دانلود پک زیبای آیکون های ویستا مخصوص ویندوز
یکشنبه, 10 دی 1396 18:46

مجموعه 1000 آیکون گرد با موضوع تحصیلات

نوشته شده توسط

مجموعخ ای با بیش از 1000 آیکون گرافیکی گرد با موضوع تحصیلات و آموزش با فرمت های AL , EPS , JPG , PNG , SYG برای شما عزیزان با این سری از آیکون ها تمامی کاربرانی که نیاز به آیکون با موضوع آموزش و تحصیلات و این زمینه ها دارند کاملا از هر گونه فایلی بی نیاز میشوند.