دامین رند


انتخاب نام یک دامنه خوب، مناسب ، کوتاه و به یاد ماندنی از عوامل بسیار مؤثر در شروع یک تجارت الکترونیکی موفق می باشد. در این بخش لیست دامنه هایی را مشاهده می نمایید که توسط شرکت دیتادیزاین و سایر کاربران ثبت گردیده اند اما امتیاز فروش آن را دیتادیزاین واگذار نموده اند. اگر شما هم تمایل به اخذ دامنه ای مناسب و خاص دارید که در لیست زیر وجود دارد و یا تمایل به فروش دامنه خود دارید می توانید از طریق فرم زیر اقدام نمایید. برترین و خوش قیمت ترین حراجی دامنه رند و خوب در ایران. بهترین نام های دامنه برای شروع کسب و کارتان نزد دیتادیزاین است . فقز کافیه انتخاب کنید و کارتون رو شروع کنید.

نکاتی پیرامون انتخاب نام دامین مناسب :
– در هنگام خرید دامنه خوب باید نام دامنه با  حوزه کاری و کاربرد وبسایت شما همخوانی داشته باشد.

– در هنگام خرید دامنه رند باید در نظر بگیرید که نام دامین انتخابی پتانسیل برندینگ و محبوب سازی نام تجاری شما را داشته باشد.

– دامنه خوب باید تا حد امکان کوتاه، مختصر و معنادار باشد. بنابر این کم بودن کاراکتر های دامنه از ویژگی های بسیار مهم و خوب دامنه محسوب می شود.

– یکتا بودن دامنه که البته موضوع را کمی سخت و پیچیده میکند : بهتر است دامنه یک نوع نگارش داشته باشد بدین معنا که هنگام تبدیل لغت فارسی به حالت نگارش فینگیلیش آن، تنها یک معادل برای آن موجود باشد. (مثال دامنه نامناسب: gooshi.ir, gushi.ir, goshi.ir و… و مثال دامنه مناسب: salam.ir)

– دامین رند و خوب باید قابلیت انتقال شفاهی داشته باشد بدین معنا که هنگامی که شما دامنه را به صورت شفاهی به مخاطبان منتقل می کنید،  نگارش صحیح آن در ذهن مخاطب ثبت گردد.

– دامنه خوب باید مورد استفاده سایتی پرمحتوا و مناسب قرار گیرد و در غیر اینصورت بهترین دامنه ها نیز موجب موفقیت شما نخواهند شد.

 

لیست دامنه های فروشی  –  مزایده دامنه – خرید و فروش سایت ، سایت تخصصی خرید فروش دامنه ، حراج دامنه ، خرید دامنه رند ، دامنه فروشی

 

باکس هایی طراحی شود در این صفحه و دامنه ها با کلمات مورد نظر در باکس ها آورده شوند.

1+