دامین رند | فروش دامنه رند همراه سایت مربوط به موضوع | دامنه رند اتوریتی دار با سایت سئو شده


دامنه رند - خرید دامین رند و سایت آماده

انتخاب نام یک دامنه خوب، مناسب ، کوتاه و به یاد ماندنی از عوامل بسیار مؤثر در شروع یک تجارت الکترونیکی موفق می باشد. در این بخش لیست دامنه های رند و به یادماندنی را مشاهده می نمایید که توسط شرکت دیتادیزاین ثبت گردیده اند و به همراه یک وبسایت آماده مربوط به نام دامنه رند  جهت راه اندازی هر چه سریع تر کسب و کارتان این صفحه را راه اندازی کردیم. فروش دامنه های رند ، مزایده دامنه های رند ،خرید و فروش دامین ، حراجی دامنه

اگر شما هم تمایل به اخذ دامنه ای مناسب و خاص دارید که در لیست زیر وجود دارد و یا تمایل به فروش دامنه خود دارید می توانید از طریق همین صفحه روی عکس یا نام هر سایت کلیک کنید و دامنه مورد نظر خود را انتخاب کرده و به همراه سایت خریداری نمایید .

برترین و خوش قیمت ترین حراجی دامنه رند و خوب در ایران. بهترین نام های دامنه برای شروع کسب و کارتان نزد دیتادیزاین است . فقط کافیه انتخاب کنید و کسب و کارتون رو شروع کنید. آموزش کار با همه ی این سایت ها رو همراه با سایت و دامنه رند بهتون میدیم به اضافه اینکه ۱ سال کاملا رایگان شمارو راهنمایی میکنیم تا بتونید کسب و کارتون رو به سود برسونید.

۱ – دامنه های رند فروشگاهی – برترین دامین های حراجی فروشگاهی رند ، همراه با سایت و سئو شده

 

 

۲ – دامنه های رند شرکتی – برترین دامین های رند حراجی سایت شرکتی ، همراه با سایت و سئو شده

 

 

۳ – دامنه های رند گردشگری – برترین دامین های رند گردشگری ، همراه با سایت آماده گردشگری و سئو شده

 

 

۴ – دامنه های رند مسکن و املاک – برترین دامین های حراجی مسکن و املاک رند همراه با سایت آماده املاک و سئو شده

 

 

نکاتی پیرامون انتخاب نام دامین مناسب :
– در هنگام خرید دامنه خوب باید نام دامنه با  حوزه کاری و کاربرد وبسایت شما همخوانی داشته باشد.

– در هنگام خرید دامنه رند باید در نظر بگیرید که نام دامین انتخابی پتانسیل برندینگ و محبوب سازی نام تجاری شما را داشته باشد.

– دامنه خوب باید تا حد امکان کوتاه، مختصر و معنادار باشد. بنابر این کم بودن کاراکتر های دامنه از ویژگی های بسیار مهم و خوب دامنه محسوب می شود.

– یکتا بودن دامنه که البته موضوع را کمی سخت و پیچیده میکند : بهتر است دامنه یک نوع نگارش داشته باشد بدین معنا که هنگام تبدیل لغت فارسی به حالت نگارش فینگیلیش آن، تنها یک معادل برای آن موجود باشد. (مثال دامنه نامناسب: gooshi.ir, gushi.ir, goshi.ir و… و مثال دامنه مناسب: salam.ir)

– دامین رند و خوب باید قابلیت انتقال شفاهی داشته باشد بدین معنا که هنگامی که شما دامنه را به صورت شفاهی به مخاطبان منتقل می کنید،  نگارش صحیح آن در ذهن مخاطب ثبت گردد.

– دامنه خوب باید مورد استفاده سایتی پرمحتوا و مناسب قرار گیرد و در غیر اینصورت بهترین دامنه ها نیز موجب موفقیت شما نخواهند شد.

 

لیست دامنه های فروشی  –  مزایده دامنه – خرید و فروش سایت ، سایت تخصصی خرید فروش دامنه ، حراج دامنه ، خرید دامنه رند ، دامنه فروشی

 

باکس هایی طراحی شود در این صفحه و دامنه ها با کلمات مورد نظر در باکس ها آورده شوند.

1+