کلمات کلیدی پرکاربرد در کشور هدف

کلمات کلیدی پرکاربرد در کشور هدف

برای اینکه ترافیک قابل قبول و زیادی را از موتورهای جستجو دریافت کنید باید کلمه های پرکاربردی که در کشور هدف (منظور همان کشوری که بازار آن را هدف گرفید) وجود داره و هر ماه جستجوهای زیادی را به خود اختصاص میده پیدا کنید و از آن ها در سایتتون استفاده کنید.

اما چطور ؟ ما شما را راهنمایی میکنیم با ما همراه باشد.

اولین گام در این راه این است که موضوع‌ مورد نظر را در Ahrefs Keywords Explorer وارد کنید تا ایده‌هایی به ذهن فعال شما خطور کند. [اینجا لیستی از ابزارها و روش‌هایی برای یافتن «کلمات کلیدی با حجم بالای جستجو» را می‌توانید مشاهده کنید.]

برای دسترسی به این بخش در Ahrefs Keywords Explorer به‌این‌ترتیب عمل کنید:

به صفحه‌ی Keyword Explorer مراجعه کنید.
موضوع رو تایپ کنید.
کشور رو انتخاب کنید.
روی Explore کلیک کنید.

این گزارش بر اساس میزان جستجو دسته‌بندی‌شده، پس شما می‌‎تونید خیلی سریع کلمات کلیدی جذاب رو پیدا کرده و در برنامه‌ی محتواتون اون‌ها رو بکار ببرید.

امیدوارم این مطلب بتونه شما عزیزان رو یک پله ی دیگر به سمت بالا راهنمایی کند. تیم دیتادیزاین در این مسیر همراه شماست . شما نیز با ما همراه باشد.

0

مدیر کل

کارشناس ارشد IT . محقق و مدرس سئو ، دیجیتال مارکتینگ ، توسعه دهنده جوملا ، علاقه مند به آموزش در حوزه راه اندازی کسب و کار اینترنتی . در حال حاضر مدیر وب سایت دیتادیزاین هستم.


در شبکه های اجتماعی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

شما میتوانید برای وارد کردن لینک و کدهایHTML از تگ های زیر استفاده کنید : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>