جوملا ۳٫۸ منتشر شد

جوملا 3.8

سایت دیتادیزاین از پشتیبانان جوملا در ایران با افخار منتشر شدن جوملا ۳٫۸ که آخرین نسخه و آخرین ورژن از جوملای سری ۳ را اعلام میکند و تبریک میگوید.

در نسخه ۳٫۸ میتوان ۳۴۰ پیشرفت را در سیستم مدیریت محتوای جوملا مشاهده کرد هم چنین اضافه شدن دو امکان جدید که به نظر میرسد توسعه دهندگان و برنامه نویسان را هدف گرفته است مشاهده میشود همچنین دو مشکل امنیتی مهم مرتفع گشته است.

امکانات جدیدی که در بالا به آن اشاره کردیم شامل سیستم مسیریابی برای بهبود و بهینه سازی لینک های سایت برای موتورهای جستجو و همچنین ساخت لایه های برای آماده سازی پکیج نصبی جوملا ۳٫۸ به سمت جوملا ۴ میباشد.

در نسخه جدید نصبی جوملا ۳٫۸ مقادیر و داده های نمونه در هنگام نصب جوملا بهتر شده اند و در نسخه ۳٫۸ میتوانیم سیستم رمزگذاری پی اچ پی را مشاهده کنیم.

دانلود جوملا ۳٫۸ نسخه اصلی زبان اصلی از سایت دیتادیزاین

0

مدیر کل

کارشناس ارشد IT . محقق و مدرس سئو ، دیجیتال مارکتینگ ، توسعه دهنده جوملا ، علاقه مند به آموزش در حوزه راه اندازی کسب و کار اینترنتی . در حال حاضر مدیر وب سایت دیتادیزاین هستم.


در شبکه های اجتماعی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

شما میتوانید برای وارد کردن لینک و کدهایHTML از تگ های زیر استفاده کنید : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>