لوگوی دیتادیزاین

Menu
Yendif Video Share - Search
HikaShop categories search plugin
HikaShop products search plugin
Search - SP Page Builder
Search - TLP Team Pro
Search - K2
Search - joominasearch
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
Search - RSTickets! Pro Knowledgebase
جستجو - برچسب ها

افزونه صفحه بندی عناوین تکراری joomir seo pagination

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • سازگار با: جوملا 3

افزونه صفحه بندی عناوین تکراری در جوملا با نام تجاری joomir seo pagination : این افزونه ساخت شرکت دارکوب میباشد و در سایت جوملا جهانی ثبت شده است و کاملا قابل اطمینان میباشد . سیستم مدیریت محتوای جوملا در صفحه بندی  و دسته بندی صفحاتی که عناوین تکراری دارند  مشکل دارد و همیشه برای داشتن محتوای یکتا باید عناوین صفحات و توضیحات مطالب وب سایت شما یکتا و غیر تکراری باشد .

عنوان های مطالب تکراری در سئو مشکل ساز بوده و وقتی یک عنوان با بیش از یک صفحه ایجاد گردد موتور جستجو فکر می کند که صفحه تکراری می باشد و در اصطلاح آن مطلب را داپلیکیت تلقی میکند. اما این موضوع چه ضرری برای وب سایت شما دارد و کار این افزونه چیست این مهم است ! هنگامی که 2 یا چند صفحه در یک وبسایت شامل محتوای یکسان باشند یا حداقل موتورهای جستجو این طور تشخیص داده باشند ، موتورهای جستجویی مثل گوگل آن وبسایت را جریمه می کند و دیگر در نتایج جستجوهای مرتبط به آن موضوع خاص وب سایت شما را نشان نخواهد داد به این دلیل که فکر میکند شما به قول معروف دارید زرنگی میکنید و از استفاده ی دوباره از مطلب قصد اسپم و بالا آمدن در لیست نتایج را دارید اما با استفاده از افزونه صفحه بندی عناوین تکراری در جوملا ( joomir seo pagination ) این مشکل در جوملا کاملا برطرف میگردد.

کارایی این افزونه به این صورت است که محتوای صفحات تکراری را تشخیص داده و در صفحه ی دوم صفحاتی که عناوین یکسانی دارند به  صورت آدرس  http://www.example.com/page=2 صفحه را نمایش میدهد.امیدوارم این افزونه که برای شما عزیزان آماده نمودیم بتواند مشکل کوچکی را از سایت های جوملایی شما عزیزان حل نماید

خواندن 417 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.