لوگوی دیتادیزاین

Menu
Yendif Video Share - Search
HikaShop categories search plugin
HikaShop products search plugin
Search - SP Page Builder
Search - TLP Team Pro
Search - K2
Search - joominasearch
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
Search - RSTickets! Pro Knowledgebase
جستجو - برچسب ها

افزونه حق اشتراک جوملا J2store Subscriptions and Memberships

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

افزونه J2store Subscriptions and Memberships یک افزونه 129 دلاری است که بعد از نصب روی جوملای شما در کنار افزونه j2store این امکان را به شما میدهد که در کنار فروش محصولات فیزیکی و دیجیتال که به صورت عمده یا تکی میباشد یک سیستم فروش اشتراک نیز داشته باشید. حتما سایت های دانلود فیلم را دیده اید که اشتراک های vip برای دانلود با لینک مستقیمشان میفروشند !! اشتراک های 1ماهه ، سه ماهه و ... با استفاده از این افزونه جوملا شما عزیزان به راحتی میتوانید چنین سیستمی را در سایت جوملایی خود راه اندازی نمایید و در کنار فروش تکی محصولاتتان سیستم اشتراکی نیز داشته باشید.

دلیل قیمت 129 دلاری این افزونه در سایت رسمی اش نیز همین است که در کنار محصولات فیزیکی و فروش جزء میتوانید یک سیستم اشتراکی با سازگاری کامل در کنار j2store در جوملا داشته باشید . این سیستم بسیار دقیق و کامل برنامه نویسی شده و تمام احتیاجات شما را برآورده میکند.

فیلم آموزشی کار با این افزونه بسیار ارزشمند با زبان فارسی در حال ساخت میباشد و بلافاصله بعد از تدوین در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

 ویژگی های کلیدی افزونه ساخت اشتراک ماهانه و سالانه در جوملا :

شما می توانید سیستم فروش اشتراک ماهانه و سالانه جوملا و فروش محصولات فیزیکی و تک فروشی را درکنار هم داشته باشید - همه با خود J2Store

ساخت انواع اشتراک

    شما می توانید برای چند روز، هفته ها، ماه ها و سال ها طرح خرید اشتراک و عضویت داشته باشید. به عنوان مثال: 3 ماه، 6 ماه، 1 سال

ثبت نام هزینه ها

   
این سیستم توانایی این را دارد که کاربر یک بار ثبت نام کند و دفعات بعدی برای خرید دوباره اشتراک از حساب کاربری تمدید کند و یا اشتراکش را تغییر دهد.

مدیریت انقضاء عضویت

    
برنامه به طور خودکار انقضا عضویت را مدیریت می کند. شما می توانید با این سیستم قبل از انقضای اشتراک مشتریان با روش های مختلف به صورت خودکار به آنها اعلام کنید.
    

اشتراک های متعدد

    
مشتریان می توانند هر تعداد اشتراک در همان سفارش را خریداری کنند.
    

ایجاد / تغییر اشتراک از backend

    
شما می توانید اشتراک ها / عضویت ها را از قسمت مدیریت J2Store خود ایجاد یا تغییر دهید. تاریخ انقضا، تاریخ تمدید، چرخه صدور صورت حساب و موارد دیگر را در کنسول اشتراک خود ویرایش کنید. پس از ایجاد مشتری، فقط کافیست فیلد جادویی یا همان ایجاد مراحل گام به گام خودکار افزونه را دنبال کنید.

تمدید و پرداخت خودکار

   
مشتریان به راحتی می توانند عضویت خود را با پرداخت های خودکار تمدید کنند (فعلا با استفاده از دروازه های پرداخت امن زرین پال برای j2store پرداخت ها صورت میگیرد و برنامه نویسی و پشتیبانی بیشتر دروازه ها در حال افزایش است)

اشتراک یک بار / تک تک

    شما می توانید اشتراک یک مدت را بدون تمدید خودکار ایجاد کنید. مثلا اشتراک یکساله بدون تمدید برای پشتیبانی از یک سایت و یا استفاده از امکانات سایت که برای دفعه بعد قابل تمدید نباشد.

اشتراک متغیر

  
شما می توانید یک محصول را با چند نوع اشتراک برای خریدن قرار دهسد مثلا به صورت تک فروشی یا با خرید اشتراک یک ماهه . اجازه دهید مشتریان خود تصمیم بگیرندکه کدامیک از روش ها مناسب نیازهای آنها است.


    
ایمیل های اعلان

    
ارسال ایمیل های خودکار به مشتریان هنگامی که اشتراک ایجاد می شود، زمانی که پرداخت تمدید پردازش می شود و یا زمانی که یک اشتراک لغو یا منقضی شده است. شما می توانید پیام های ایمیل را سفارشی کنید.

 

فیلم آموزشی کار با این افزونه بسیار ارزشمند با زبان فارسی در حال ساخت میباشد و بلافاصله بعد از تدوین در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

خرید و دانلود با قیمت 20000 تومان
خواندن 221 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.