لوگوی دیتادیزاین

Menu
Yendif Video Share - Search
HikaShop categories search plugin
HikaShop products search plugin
Search - SP Page Builder
Search - TLP Team Pro
Search - K2
Search - joominasearch
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
Search - RSTickets! Pro Knowledgebase
جستجو - برچسب ها

افزونه ویدیو کنفرانس جوملا Live Conference

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

کنفرانس آنلاین یا وبینار آنلاین و ضبط جلسات تحت وب با استفاده از افزونه ویدیو کنفرانس جوملا  Live Conference

افزونه ویدیو کنفرانس جوملا  Live Conference  سیستم بسیار جامع برای برگذاری کنفرانس های ویدیویی زنده می باشد . افزونه ویدیو کنفرانس جوملا  Live Conference  تنها افزونه جوملا می باشد که  که به راحتی می توان در حالت front-end  آن را مدیریت کرد. حضور در کنفرانس ها ، ضبط جلسات کنفرانس ازجمله مزایای افزونه ویدیو کنفرانس جوملا Live Conference   میباشد.

افزونه برگذاری وبینار تحت جوملا اجازه هدایت جلسات آنلاین  را به کاربران انتخاب شده  می دهد که توسط یکی از کاربران که حالت معلم و یا ادمین و مدیر را دارد مدیریت می شود و از وب کم و صدا پشتیبانی می کند بنابرین کاربران به راحتی و بدون هیچ سختی می توانند باهم ارتباط برقرار کنند. وجود پنجره چت بسیار عالی با امکانات زیاد این امکان را در اختیار کاربران قرار میدهد که پیام های متنی نیز رد و بدل کنند و مورد بسیار مهم دیگر اینکه در این پنجره چت شما می توانید با فایل هم کار کنید و ارسال فایل داشته باشید. شما میتوانید فایل های ویدیویی را در طول کنفرانس دوباره اجرا کنید و البته به آرشیو کنفرانس دسترسی داشته باشند. مدیر وبینار می توانند رکودهای وبینار را منتشر کنند یا نکند یا رکوردی را پاک کند.   

کنفرانس ویدئویی جوملا

با استفاده از افزونه ویدیو کنفرانس جوملا  Live Conference کاربران می توانند در بخش مربوطه عضو کنفرانس شوند در جایی که همه ی اطلاعیه ها لیست شده است معلم می تواند اطلاعیه هایی را ایجاد ، ویرایش و پاک کند.

کاربر عضو می تواند درخواستی را برای اتصال به یک کنفرانس خاص برای کاربران دیگر که عضو نمی باشند ارسال کند . معلم کنفرانس می تواند  این دسترسی را قبول کند یا نکند که پاسخ معلم از طریق ایمیل ارسال خواهد شد .

 توجه : بعد از دانلود فایل زیپ شده را از حالت فشرده خارج کنید و سپس ابتدا کامپوننت رت نصب و باقی مراحل را دنبال نمایید

قیمت : 15000 تومان
خواندن 507 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.