لوگوی دیتادیزاین

Menu
Yendif Video Share - Search
HikaShop categories search plugin
HikaShop products search plugin
Search - SP Page Builder
Search - TLP Team Pro
Search - K2
Search - joominasearch
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
Search - RSTickets! Pro Knowledgebase
جستجو - برچسب ها
ویدئوها

ویدئوها (22)

طبقه بندي هاي فرزند

آموزش 0 تا 100 طراحی وب با جوملا

آموزش 0 تا 100 طراحی وب با جوملا (10)

در این بخش آموزش طراحی سایت با جوملا به صورت کاملا و اختصاصی و رایگان قرار میگیرد ، آموزش تصویری طراحی سایت با جوملا که با نام آموزش 0 تا 100 طراحی وب با جوملا منتشر کردیم شامل : آموزش جوملا از مبحث های ابتدایی توضیح هاست و دامین و پیش نیاز های طراحی سایت ، آشنایی با جوملا ، نصب جوملا ، آموزش مدیریت جوملا ، آموزش طراحی قالب جوملا تا طراحی سایت فروشگاهی با جوملا میباشد . شما کاربران عزیز با دیدن این آموزش ها میتوانید به راحتی سایتتان را بدون هزینه طراحی کنید. کلمات مرتبط : آموزش جوملا ، اموزش جوملا ، طراحی سایت جوملا ، آموزش طراحی سایت با جوملا ، طراحی سایت با جوملا ، آموزش کار با جوملا

مشاهده موارد...
یکشنبه, 27 اسفند 1396 16:54

آموزش ویدیویی افزونه JF Tiny Carousel رایگان

نوشته شده توسط

دیتادیزاین _ افزونه Jf Tiny Carousel یکی از افزونه هایی است که کاربرد و استفاده بسیار زیادی در سایت های خبری دارد که میتوان به عنوان یک افزونه ای برای نمایش اخبار ، نکات و جملات کوتاهی که ممکن است در روز چندین بار بروز شود استفاده میشود. حالت نمایش افزونه به صورت اسلایدشو میباشد. در تنظیمات این افزونه که در ویدیو توضیح داده شد میتوانید این افزونه خبری را به شکل ظاهری که می خواهید شخصی سازی کنید و در وبسایت های خود از آن استفاده کنید.

یکشنبه, 20 اسفند 1396 10:57

آموزش ویدیویی افزونه منوی ژله ای Jelly side menu

نوشته شده توسط

دیتادیزاین _ در ادامه ویدیوهای معرفی و راه اندازی افزونه های جوملا ، نوبت به یکی از افزونه های منو رسیده. نام افزونه Jelly side Menu است و این یک منوی کناری برای سایت است که بیشتر برای معرفی و راهی برای انتقال به شبکه های اجتماعی و سایر لینک های شما می باشد که قابلیت شخصی سازی کاملی دارد که میتوانید به هر شکلی که مدنظرتون هست نمایش بدهید.

در قسمت هشت و نیم ویدئوی آموزش طراحی سایت با استفاده از سیستم مدیریت محتوای جوملا را برای شما در در آن پست با لینک مستقیم و به صورت رایگان قرار دادیم.

در قسمت نهم این آموزش به نصب و تغییر تنظیمات هیکاشاپ برای فروشگاه اینترنتی خود پرداخته ایم. سعی شده در این آموزش تمام نکات تنظیمات هیکاشاپ گفته شود از این رو زمان آن کمی طولانی شده است.

یکشنبه, 13 اسفند 1396 13:12

آموزش ویدیویی افزونه AP Smart LayerSlider

نوشته شده توسط

دیتادیزاین _ در این ویدیو به آموزش نصب و راه اندازی افزونه AP Smart LayerSlider پرداخته ایم. این افزونه یک اسلایدشو چندکاره می باشد که قابلیت نمایش تصاویر ، مطالب جوملا و مطالب افزونه قدرتمند k2 را دارد. این افزونه واکنشگرا هست و قابلیت نمایش در انواع پلتفرم ها و سازها را دارد. میتوانید سایر ویژگی ها را در توضیخات افزونه AP Smart LayerSlider مطالعه و دانلود کنید.

قسمت هشتم ویدئوی آموزش طراحی سایت با استفاده از سیستم مدیریت محتوای جوملا را برای شما کاربران گرامی در این پست با لینک مستقیم و به صورت رایگان قرار داده ایم.

در قسمت هشتم و نیم این آموزش به معرفی فروشگاه ساز هیکاشاپ و نصب دمو و بررسی آن میپردازیم.

در این ویدئو نحوه نمایش محصولات ، منو ها و مجموعه ها و تنظیمات هیکاشاپ کمی بررسی شده است.

قسمت هفتم ویدئوی آموزش طراحی سایت با استفاده از سیستم مدیریت محتوای جوملا را برای شما کاربران گرامی در این پست با لینک مستقیم و به صورت رایگان قرار داده ایم.

در قسمت هشتم این آموزش به ادیت کردن و فونت فیس کردن قالب fontface میپردازیم و در کل نحوه های تغییر پس زمینه ها و اندازه فونت و ... را باهم مروری گذرا میکنیم .

یکشنبه, 10 دی 1396 06:21

آموزش ویدئویی ساخت ماژول سفارشی جوملا

نوشته شده توسط

در این آموزش 3 دقیقه ای طریقه ساخت ماژول سفارشی در جوملا 3 را بررسی کردیم و یک ماژول ساختیم و در آن متن و عکس و همچنین لینک قرار داده ایم.

یکشنبه, 03 دی 1396 11:21

فیلم آموزش فرم چند زبانه در RsFormPro

نوشته شده توسط

در سری آموزش های ترفند جوملا مبحث rsform یاد گرفتیم که چگونه فرم چند زبانه با RSForm را برای سایت های دو زبانه یا بیشتر ایجاد کنیم. از این رو یک فیلم آموزشی در همین مورد آماده کردیم تا کمکی برای شما دوستان باشد.

در سری آموزش های ترفند جوملا یاد گرفتیم که چگونه بدون نصب ماژولی حاضرین در سایت را با جوملا نمایش دهیم. از این رو یک فیلم آموزشی در همین مورد آماده کردیم تا کمکی برای شما دوستان باشد.

صفحه1 از2