لوگوی دیتادیزاین

Menu
HikaShop categories search plugin
HikaShop products search plugin
Yendif Video Share - Search
Search - SP Page Builder
Search - TLP Team Pro
Search - K2
Search - joominasearch
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
Search - RSTickets! Pro Knowledgebase
جستجو - برچسب ها
دوشنبه, 10 مهر 1396 11:26

انتظارات از کمپین سئو و زمان لازم برای سئو (قسمت دوم)

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

بهینه سازی موتورهای جستجو نیاز به تلاش و صبوری بسیاری دارد در این دوره قصد داریم که به چگونگی استفاده از سئو بپردازیم ولی پیش از شروع باید انتظارات خود را مشخص کنیم . سئو کمی با استراتژی های دیگر بازرگانی متفاوت است و درک این تفاوت ها میتواند به ما کمک کند تا یک کمپین سئوی موفق راه اندازی کنیم.


صبوری یک اصل است و هیچ چیز از آن مهمتر نیست سئو را یک فرآیند بلد مدت در نظر بگیرید که مزایای بلندمدتی برای شما دارد.دلیلی وجود دارد که تمام این حرف ها و تبلیغاتی که میگویند (در گوگل رتبه اول را به دست آورید) تنها یک حقه است.توسعه و اجرای یک استراتژی با گذز زمان ممکن می شود , برای پیدا کردن کلیدواژه ها, برای ساخت محتوای منحصر به فرد, برای ساخت لینک ها جهت کسب اعتبار بیشتر و حل مشکلات فنی سایتتان باید زمان زیادی صرف کنید .این فرآیند ها هرگز پایانی ندارد و همیشه باید یک کاری برای آن انجام دهید.سئو یک پروژه یکباره نیست فرآیندی است که برای مدت طولانی ادامه دارد .


یکی از موضوعات دیگری که باید در سئو در نظر داشته باشید تغییرات موتورهای جستجو است  و باید این موضوع رو بهتون بگم که شما هیچ کنترلی روی آن ندارید . موتورهای جستجو همیشه تلاش میکنند تا برای به دست آوردن نتایج بهتر محصولات خود را ارتقاء ببخشند و همیشه موضوعات جدیدی را امتحان میکنند که گاها این تغییرات الگوریتمی است , تغییرات دیگر بیشتر در مورد قابلیت ها و روش های مختلف نمایش محتوای متفاوت به کاربران است .
موتورهای جستجو برای ارتقاء تجربه کاربران به تغییرات ادامه میدهند, بنابراین همیشه باید در حد امکان با این تغییرات همراه شوید ولی یکی از بزرگترین انتظارات برای یک کمپین سئوی موفق بهینه سازی وب سایت برای دو نوع بیننده است یکی موتورهای جستجو و دیگری انسان های واقعی .


 تمرکز بر علاقه مندی های موتور های جستجو بسیار ساده است ولی مخاطبین اصلی سایت ما مردم هستند با وجودی که ممکن است اگر در نتایج جستجو نباشیم هرگز ما را پیدا نخواهند کرد اما این مردم هستند که نتیجه نهایی را ممکن میسازند و باید امیدوار باشیم  که موتور های جستجو این موضوع را بدانند . هدف اصلی موتور های جستجو این است که نتایجی را پیدا کنند که مردم فکر میکنند مفید و کارآمد است.
در پایان این مقاله به این مهم میرسیم که : اگر اعتبار خود و محتویات مورد علاقه مردم را بسازید و اگر این کار را به گونه ای انجام دهید که نظر مخاطبین کامپیوتری را جلب کند , موتورهای جستجو نیز دست به کار میشوند و شروع به پاداش دادن به شما و سایتتان میکنند .
 

خواندن 1432 دفعه
رضا سردشتی

بیش از 10 سال سابقه در راه اندازی کسب و کار اینترنتی ، طراحی وب سایت و سئو

datadesign.ir