کلمات کلیدی سایت های رقیب

کلمات کلیدی سایت های رقیب

یکی از استراتژی ها برای پیدا کردن کلمات کلیدی سایت این هست که بفهمیم سایت های دوست یا رقیب چه کلمات کلیدی ای را استفاده کردند و اون کلمات کلیدی چقدر ترافیک برای سایت ها بدست میاورد. اگر این موضوع رو دنبال کنید به راحتی میتونید این کار رو انجام بدین و بهترین کلمات کلیدی را استخراج و توی سایت خودتون به کار ببرید در نتیجه ترافیک قابل توجهی را جذب نماببد.

یکی از ابزارها یا بهتر بگم سایت هایی که میتوانید از اون کمک بگیرید وبسایت یا ابزار Ahref site explorer است که بسیار کاربردی میباشد و خیلی هم وقتتون را نمیگیرد. حالا توضیح کوتاهی در مورد این ابزار بسیار کارامد برای شما عزیزان ارائه میکنم .

در Ahrefs Site Explorer با وارد کردن آدرس سایتی که قصد دارید کلمات کلیدی آن را بیابید وارد کنید و جستجو را بزنید بعد کافیه که وارد بخش Organic keywords report بشوید و تمامی کلمات کلیدی ای که سایت مورد نظر در حال حاضر استفاده میکند و ترافیک را برای اون سایت به همراه داشته مشاهده کنید .

یکبار تمامی مراحل کار را همراه با شکل مرور میکنیم.

١- به آدرس site explorer که در بالا بهش اشاره کردیم وارد شوید .

٢- دامین مورد نظر را وارد کنید و روی explore کلیک نمایید

٣- از ستون سمت چپ صفحه روی قسمت Organic search کلیک نمایید .

۴ – در انتها روی گرینه Organic keywords کیک نمایید.

حالا میتوانید تمامی کلمات کلیدی دارای بار ترافیکی سایت مورد نظر را مشاهده نمایید و ایترتتژی کلمات کلیدی خود را بهبود ببخشید.

کلمات کلیدی سایت های رقیب

در انتها امیدواریم از این مطلب استفاده کنید و لذت ببرید .

0

مدیر کل

کارشناس ارشد IT . محقق و مدرس سئو ، دیجیتال مارکتینگ ، توسعه دهنده جوملا ، علاقه مند به آموزش در حوزه راه اندازی کسب و کار اینترنتی . در حال حاضر مدیر وب سایت دیتادیزاین هستم.


در شبکه های اجتماعی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

شما میتوانید برای وارد کردن لینک و کدهایHTML از تگ های زیر استفاده کنید : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>