لوگوی دیتادیزاین

Menu
HikaShop categories search plugin
HikaShop products search plugin
Yendif Video Share - Search
Search - SP Page Builder
Search - TLP Team Pro
Search - K2
Search - joominasearch
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
Search - RSTickets! Pro Knowledgebase
جستجو - برچسب ها

آموزش ویدئویی بک لینک سازی باکیفیت برای سایت

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

با افزایش انواع کسب و کارهای اینترنتی از طریق طراحی سایت و اقدام به فروش و انجام خدمات اینترنتی فضای رقابتی را ایجاد کرده است ، هرکس به دنبال گرفتن نتیجه ی بهتر و بهتر دیده شدن در بین مخاطبان خودش است. یکی از مواردی که هر شخصی که وبسایت طراحی می کند به دنبال آن است سئو سایت است. برای اینکه کسب و کار اینترنتی بتواند در نتایج جستجو و از لحاظ معیار های موتورهای جستجو رتبه و امتیاز مناسبی را به دست آورد کار سئو باید به بهترین شکل و بدون نقص انجام شود. آموزش ویدئویی که توسط تیم دیتادیزاین ساخته شده به یکی از مهمترین مسائل سئو یعنی بک لینک سازی اشاره میکند. 

آموزش ویدئویی بک لینک سازی

 

بک لینک سازی یکی از مسائل مورد بحث در Off page Seo یا سئو خارجی سایت است و مدت زمانی است که موتور های جستجو به لینک هایی که سیات ها دریافت میکنند بسیار اهمیت ویژه ای قائل می شود. ساختن لینک در سایت های دیگر ، جزو مواردی است که در زمینه بک لینک سازی می تواند کمک کند در حالی که می تواند سایت و کسب و کار اینترنتی شما را رشد و ترقی دهد ، میتواند آسیب های بسیاری هم بر آن وارد کند. موتور های جستجو هم کاملا بر این مسئله آگاه هستند و بک لینک های باکیفیتی که برای سایت ساخته میشود را شناسایی می کنند و امتیازهای مثبتی را برای آن در نظر میگیرند و برعکس آن نیز سایت هایی که به بک لینک سازی های مخرب و مصنوعی میپردازند را جریمه می کند. در این آموزش ویدئویی با استفاده از چندین ترفند به شناسایی سایت های مشخصی که میتوانند با لینک ساختن در آنها برای خود بک لینک با کیفیت بسازیم می پردازیم و راه هایی که در این آموزش استفاده کردیم هر شخصی از افراد مبتدی تا پیشرفته در طراحی سایت که خودشان قصد بک لینک سازی برای سایتشان را دارند امکان پذیر است و در طی آموزش ، کلیه امکاناتی که استفاده شده است کاملاً رایگان است و بدون هزینه ای ، فقط با یادگیری ترفندهای این ویدئو هر زمان برای هر کدام از سایت های خود می توانید به ساختن بک لینک های موفق بپیردازید.

بک لینک سازی علاوه بر اعتباری که از نظر موتورهای جستجو برای سایتتان خواهد داشت باعث افزایش بازدیدکنندگان سایت شما نیز میشود و منجر به دیده شدن سایت شما در بین گستره ی بیشتری از افراد خواهد شد که از آنجا که با استفاده از این روش امکان لینک ساختن در صفحاتی که به موضوع شما مربوط میشوند ، وجود دارد ، این درصد تبدیل کاربران به بازدیدکننده ، بسیار بالا می رود. به صورت تخصصی و کامل در این ویدئو آموزش بک لینک سازی به ساختن لینک ها در فروم ها و انجمن ها و نطرات سایت های مختلف میپردازیم که همزمان از یکی از معتبرترین سیستم های آنالیزی سایت ها هم استفاده می کنیم که کیفیت بک لینک سازی بالاتر رود. از آنجا که این روش لینک سازی بسیار راحت و یادگیری آن برای عموم کاربران سایت راحت است ، میتوانید پس از مدتی با توجه نکاتی که گفته شد ، تاثیرهای قابل توجه ای را از سایت خود مشاهده کنید.

میتوانید بخشی از مطالبی که در آموزش ویدئویی بک لینک سازی به آن پرداخته شد را تماشا کنید:

در ادامه میتوانید آموزش ویدئویی کامل بک لینک سازی که شامل یک فایل فشرده حاوی (آموزش ویدئویی کامل بک لینک سازی + فایل پاورپوینت + فایل PDf ) که در ویدئو به در مورد آنها توضیح داده شده است را تهیه نمایید.

 

خرید بسته آموزش ویدئویی بک لینک سازی به قیمت 20000 تومان

 

خواندن 251 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.