لوگوی دیتادیزاین

Menu

موقعیت شما در سایت

Search - TLP Team Pro
Search - K2
Search - joominasearch
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
Search - RSTickets! Pro Knowledgebase
جستجو - برچسب ها
کسب و کار اینترنتی

کسب و کار اینترنتی (4)

هر کسب و کاری که در فضای اینترنت راه اندازی و مدیریت می شود وپس از مدتی منجر به کسب درآمد مشود را کسب و کار اینترنتی میگویند .

برای مثال در گول کلمه فروش را جستجو کنید و با صفحات فوق العاده زیاد فروشگاه های اینترنتی روبرو میشوید که همگی یک کسب و کار اینترنتی هستند.

در این مقاله به بررسی 6 فاکتور مهم که قدم های اولیه برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی و طراحی وب سایت میباشند میپردازیم . شما بعد از مطالعه این مقاله میتوانید در راه اندازی و به ثمر رساندن یک کسب و کار اینترنتی موفق تر از حال باشید . موفقیت شما آرزوی ماست ، پس با ما همراه باشید .

دیتادیزاین _ در کسب و کارهای اینترنتی مهم ترین اصل ، اعتماد کاربران به وبسایت و محصولات شما میباشد تا منجر به خرید شود. در این مطلب به برخی از اصول مشتری مداری در کسب و کارهای اینترنتی می پردازیم.

بازاریابی ویدیویی (Video Marketing)

دیتادیزاین _ همانطور که در مطالب گذشته بیان کردیم ، استفاده کردن از ویدیو ها را یکی از مهم ترین راه های ترویج فروشگاه اینترنتی و  پر سرعت‌ترین شکل های بازاریابی است. حال به بررسی کامل بازاریابی از طریق ویدیوها می‌پردازیم:

دیتادیزاین _ عموماً دوستانی که یک سایت فروشگاهی را طراحی می‌کنند به هدف بالابردن ترافیک سایت و به نتیجه رساندن فروش محصولات خود هستند و فرقی هم ندارد که محصولات فیزیکی باشد یا دیجیتالی. حال طبق تجارب و اطلاعاتی و آماری که در این زمینه به دست آمده به عوامل متعددی که در این امر تاثیرگذار هستند می‌پردازیم: