لوگوی دیتادیزاین

Menu

موقعیت شما در سایت

Search - TLP Team Pro
Search - K2
Search - joominasearch
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
Search - RSTickets! Pro Knowledgebase
جستجو - برچسب ها
کسب و کار اینترنتی

کسب و کار اینترنتی (6)

هر کسب و کاری که در فضای اینترنت راه اندازی و مدیریت می شود وپس از مدتی منجر به کسب درآمد مشود را کسب و کار اینترنتی میگویند .

برای مثال در گول کلمه فروش را جستجو کنید و با صفحات فوق العاده زیاد فروشگاه های اینترنتی روبرو میشوید که همگی یک کسب و کار اینترنتی هستند.

برترین و قابل اعتمادترین وب سایت های ایرانی پشتیبان جوملا و البته فروش و دانلود افزونه های جوملا را در این مقاله معرفی میکنیم و به تحلیل این وب سایت ها میپردازیم تا شما کاربران سیستم مدیریت محتوای جوملا در ساخت و طراحی وب سایت هایتان بهترین سرویس دهنده ها را داشته باشید و از پشتیبانی خوبی بهره ببرید و در عین حال امنیت سایت هایتان از نظر افزونه های مخرب حفظ شود.

در ایران مدتی است که استفاده از جوملا بسیار جا افتاده و روز به روز در حال افزایش است و کم کم دارد جای خود را میان وب مستران باز میکند با انعطاف پذیری بسیار بالایی که جوملا دارد و میتوان با آن انواع سایت های ساده مثل سایت های شرکتی ، تفریحی ، خبری ، دانلودی را راه اندازی کرد و البته با امکانات بسیار زیاد و افزونه های بسیار قدرتمندی که دارد میتوان انواع وب سایت های بسیار پیچیده مانند انواع فروشگاه های اینترنتی جوملایی ، سایت آگهی جوملا، سایت اشتراک گذاری ویدئو جوملایی و سایت های بسیار بسیار پیچیده و هر آنچه به فکرتان برسد را طراحی کرد از این رو جوملا این روز ها دارای بازار بسیار داغ و پر از خبرهای جدید است، به همین جهت تصمیم داریم 5 سایت برتر از نظر پشتیبانی و فروش و انتشار افزونه های جوملا که سال 96 توانستند در صدر باقی بمانند را بر اساس معیارهای مشخصی تعیین و معرفی کنیم.

در این مطلب وب سایت ها بر اساس خلاقیت، نوآوری، میزان بازدید، تجربه کاربری، تجربه خرید، نحوه بازاریابی و موارد تخصصی دیگر تا حدی که امکان بررسی آنها وجود داشته باشد مورد ارزیابی قرار می گیرند و بر اساس رتبه ای که بدست آورده اند منتشر شده اند.

شایان ذکر است که سایت ها بر اساس معیار های مطرح شده رتبه بندی شده اند و سعی می شود در مورد هر سایت مزایا و معایب بررسی شده مطرح شوند تا بتوان به کیفیت و نحوه مقایسه فروشگاه ها نگرش بهتری پیدا کنیم، در ادامه وب سایت های پشتیبان جوملا و فروسنده افزونه های جوملا را معرفی می کنیم و به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

 

در این مقاله راهکارهای علمی، عملی، تست و تجربه شده ای رو در اختیار شما عزیزان قرار می‌دم تا بوسیله این راهکارها به راحتی بتونین در یک فضای رقابتی سالم در دنیای کسب و کار های اینترنتی رقابت کنین و از رقبای خودتون پیشی بگیرین و از رقابت لذت ببرین.

در این مقاله به بررسی 6 فاکتور مهم که قدم های اولیه برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی و طراحی وب سایت میباشند میپردازیم . شما بعد از مطالعه این مقاله میتوانید در راه اندازی و به ثمر رساندن یک کسب و کار اینترنتی موفق تر از حال باشید . موفقیت شما آرزوی ماست ، پس با ما همراه باشید .

دیتادیزاین _ در کسب و کارهای اینترنتی مهم ترین اصل ، اعتماد کاربران به وبسایت و محصولات شما میباشد تا منجر به خرید شود. در این مطلب به برخی از اصول مشتری مداری در کسب و کارهای اینترنتی می پردازیم.

بازاریابی ویدیویی (Video Marketing)

دیتادیزاین _ همانطور که در مطالب گذشته بیان کردیم ، استفاده کردن از ویدیو ها را یکی از مهم ترین راه های ترویج فروشگاه اینترنتی و  پر سرعت‌ترین شکل های بازاریابی است. حال به بررسی کامل بازاریابی از طریق ویدیوها می‌پردازیم:

دیتادیزاین _ عموماً دوستانی که یک سایت فروشگاهی را طراحی می‌کنند به هدف بالابردن ترافیک سایت و به نتیجه رساندن فروش محصولات خود هستند و فرقی هم ندارد که محصولات فیزیکی باشد یا دیجیتالی. حال طبق تجارب و اطلاعاتی و آماری که در این زمینه به دست آمده به عوامل متعددی که در این امر تاثیرگذار هستند می‌پردازیم: