لوگوی دیتادیزاین

Menu

موقعیت شما در سایت

Yendif Video Share - Search
Search - SP Page Builder
Search - TLP Team Pro
Search - K2
Search - joominasearch
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
Search - RSTickets! Pro Knowledgebase
جستجو - برچسب ها

برچسب ها در سئو

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

نکات برچسب گذاری

دیتادیزاین _ احتمالا برچسب ها را در سایت های گوناگون دیده اید که زیر هر مطلب تعدادی کلمه نوشته شده که لینک شده هستند. کار این برچسب ها طبقه بندی مطالب می باشد که میتوان با انتخاب یکی از آنها تمام مطالبی که در آن زمینه در سایت وجود دارد را مشاهده کرد. این کار که تقریباً کارکرد فیلتر را داراست و تاثیری در بهینه سازی مطالب و سایت شما نیز دارد چون کلماتی که برای برچسب گذاری مطلب نوشته می‌شود در نتایج جستجو نیز قابل نمایش است.

توصیه می شود که حتما از این ویژگی در مطالب استفاده کنید حتی اگر مطالب را دسته بندی میکنید ؛ تفاوتی که برچسب گذاری با دسته بندی دارد این است که در دسته بندی تنها میتوان یک دسته را برای مطلب انتخاب کرد ولی با برچسب گذاری همان مطلب را میتوان با چندین برچسب برای کاربران به نمایش گذاشت.

 

 

نکاتی که باید در برچسب گذاری دقت داشته باشید:

_ تعداد برچسب هایی که برای هر مطلب استفاده می‌کنید ، زیاد نباشد در صورت استفاده ی بیش از حد از برچسب ها سایت شما از طرف موتورهای جستجو به عنوان سایت تولیدکننده ی اسپم شناسایی میکند. بیشتر از 6 برچسب استفاده نکنید.

_ متن هایی که برای برچسب استفاده می‌کنید با دسته بندی یا مجموعه ی شما متفاوت باشد. عدم توجه به این مورد نمره ی سئو منفی برای شما خواهد داشت.

_ برچسب ها باید متن کوتاهی داشته باشند از جملات یا عبارات بلند استفاده نکنید.

_ با استفاده از سیستم ها و سایت های رایگان به دنبال کلمات و برچسب های پربازدید در مورد مطلب خود بگردید و از آنها استفاده کنید.

_ از متن Title در برچسب گذاری استفاده نشود.

_ میتوانید از زیر عنوان های و زیرتیترهای استفاده شده در متن در برچسب گذاری مطلب استفاده کنید.

_ از کلماتی استفاده کنید در سایر مطالب مرتبط نیز از همان کلمه ها استفاده کرده اید زیرا دسته بندی شما را به صورت درست و منطقی نمایش میدهد.

با بررسی سایت برای خودتان تعدادی کلمه در هر یک از موضوعات در نظر بگیرید تا  دسته بندی شما برحسب برچسب ها درست باشد و از ایجاد شدن کلمات جدیدی که مطالب خاصی را برای کاربر نمایش نمی دهد پرهیز شود.

 

خواندن 86 دفعه
محمد رشوند

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.