لوگوی دیتادیزاین

Menu

موقعیت شما در سایت

Yendif Video Share - Search
Search - SP Page Builder
Search - TLP Team Pro
Search - K2
Search - joominasearch
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
Search - RSTickets! Pro Knowledgebase
جستجو - برچسب ها

جایگاه نوشته طولانی در سئو

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

پس از آپدیت الگوریتم رتبه بندی پاندا گوگل، ارائه مطالب طولانی به یکی از عوامل ارزش دهی گوگل به سئو وبلاگ شما تبدیل شده و نشانگر مفید بودن نوشته برای کاربران است. به همین دلیل ارائه مطالب در قالبی با بیش از 500 کلمه میتواند بر سئو سایت و نهایتا رتبه شما را در نتایج گوگل تاثیر زیادی داشته باشد.

البته طولانی بودن یه مطلب نشانه با کیفیت بودن مطلب نیست و دلیل نمیشود که حتما مقاله شما رتبه و جایگاه خوبی بدست آورد کما اینکه برخی از مطالب طولانی که جوانب سئو در آن ها رعایت نشده است رتبه های منفی هم برای سایت دریافت میکنند.

خوانندگان بلاگ شما ممکن است حوصله کافی برای خواندن تمام متن یک نوشته با بیش از 700 کلمه را نداشته باشند ولی جدا از بحث سئو وبلاگ، طولانی بودن مطلب به شما این امکان را میدهد که یک موضوع را بصورت کامل بررسی کنید و این امر موجب افزایش حضور افراد در سایت شما و تبدیل آنها به یک کاربر راضی میشود، که نهایتا باعث بهبود وضعیت سئو وبلاگ شما خواهد شد.اما برای نگه داشتن کاربر در سایت سعی کنید عکس های زیبا و باکیفیت در بین مطالب به کار ببرید ، لینک سازی های داخلی و خارجی نیز بین مطالب و روی عکس هایتان نیز داشته باشید تا نرخ پرشمطلب و سایتتان پایین بیاید و در نتیجه آمار صفحه و رتبه صفحه بالا برود

موارد زیادی مشاهده شده است که ارائه مطالب طولانی و مفید بر سئو وبلاگ تاثیر مثبت داشته و موجب میشود که کاربران سایت شما را حرفه ای و مرجع بشناسند و بطور مرتب مطالب شما را دنبال کنند. شما با ارائه مطالب کامل موجب بهبود تجربه کاربری (UX) سایت و رضایت هرچه بیشتر افراد می شوید.البته توجه داشته باشید هر چه مطلب جامع تری جمع آوری و نگارش کنید به نفع شماست. این امر در مجموع باعث افزایش سریع رنک سایت شما خواهد شد.

برای افزایش رضایت کاربران و نتیجتا سئو وبلاگ میتوانید بجای ارائه مطالب در چند نوشته کوتاه و پراکنده همه آنها را در یک صفحه طولانی بگنجانید و هر خبر جدیدی را به انتهای آن بیافزایید. بطور مثال برای دانلود یک نرم افزار میتوانید یک صفحه مشخص داشته باشید و هر نسخه جدید را به همراه توضیحاتی از قابلیت های جدید آن به انتهای مطلب بیافزایید. بازدیدکنندگان راضی تر خواهند بود اگر بتوانند همه مطالب مورد نیاز خود را در یک صفحه بیابند و این امر به بهبود سئو وبلاگ شما کمک خواهد کرد.

خواندن 100 دفعه
رضا سردشتی

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.