طراحی سایت فروشگاهی اصغری شاپ asghari-shop.com

سایت فروشگاهی لوازم کوهنوردی اصغری شاپ در زمینه لوازم شکار و وسایل و تجهیزات مبتدی تا حرفه ای کوهنوردی فعالیت مینماید . سیستم مدیریت محتوای این فروشگاه  بر پایه وردپرس و فروشگاه ساز ووکامرس پایه گذاری شده و طراحی سایت این فروشگاه با قالب تخصصی فروشگاهی که توسط اعضای تیم برنامه نویسی دیتادیزاین (مهندس امیرعلی باقرکاسه گری) برنامه نویسی شده است. قابل ذکر است این وب سایت با توجه با قالب سبک و حرفه ای و بدون خطا و با پشتیبانی تیم فنی دیتادیزاین و البته متخصصان سئو دیتادیزاین از رتبه و جایگاه خوبی در ایران برخوردار است و فروش خوبی را نصیب صاحبانش کرده است. سایت فروشگاهی اصغری شاپ با بیش از ۳۰۰ کلمه در صفحه ی اول موتورهای جستجو قرار دارد که آمار بسیار بالای ورودی و رتبه الکسای این سایت به طور واضح گویای همه چیز است.

0

مدیر کل

کارشناس ارشد IT . محقق و مدرس سئو ، دیجیتال مارکتینگ ، توسعه دهنده جوملا ، علاقه مند به آموزش در حوزه راه اندازی کسب و کار اینترنتی . در حال حاضر مدیر وب سایت دیتادیزاین هستم.


در شبکه های اجتماعی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

شما میتوانید برای وارد کردن لینک و کدهایHTML از تگ های زیر استفاده کنید : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>