طراحی سایت فروشگاهی اصغری شاپ asghari-shop.com

سایت فروشگاهی لوازم کوهنوردی اصغری شاپ در زمینه لوازم شکار و وسایل و تجهیزات مبتدی تا حرفه ای کوهنوردی فعالیت مینماید . سیستم مدیریت محتوای این فروشگاه  بر پایه وردپرس و فروشگاه ساز ووکامرس پایه گذاری شده و طراحی سایت این فروشگاه با قالب تخصصی فروشگاهی که توسط اعضای تیم برنامه نویسی دیتادیزاین (مهندس امیرعلی باقرکاسه گری) برنامه نویسی شده . قابل ذکر است این وب سایت با توجه با قالب سبک و حرفه ای و بدون خطا و با پشتیبانی تیم فنی دیتادیزاین و البته متخصصان سئو دیتادیزاین از رتبه و جایگاه خوبی در ایران برخوردار است و فروش خوبی را نصیب صاحبانش کرده . سایت فروشگاهی اصغری شاپ با بیش از ۳۰۰ کلمه در صفحه ی اول موتورهای جستجو قرار دارد که آمار بسیار بالای ورودی و رتبه الکسای این سایت به طور واضح گویای همه چیز است.

0

مدیر کل

کارشناس ارشد IT . محقق و مدرس سئو ، دیجیتال مارکتینگ ، توسعه دهنده جوملا ، علاقه مند به آموزش در حوزه راه اندازی کسب و کار اینترنتی . در حال حاضر مدیر وب سایت دیتادیزاین هستم.


در شبکه های اجتماعی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

شما میتوانید برای وارد کردن لینک و کدهایHTML از تگ های زیر استفاده کنید : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>