طراحی فروشگاه اینترنتی دکوراسیون دکارت۱ decart1.com

این سایت از دسترس خارج شده است.

مجموعه دکارت به مدیریت جناب گلپایگانی در زمینه دکوراسیون داخلی و اولین سایت فروش پکیج یکجا طراحی داخلی ساختمان ها و شرکت ها فعالیت مینماید. تیم دیتادیزاین بعد از چندین جلسه مشاوره حضوری با مدیران این مجموعه بزرگ در مبحث طراحی سایت ، سئو ، فنون فروش محصولات و مقایسه رقیبان این مجموعه سرانجام کار سئو و بهینه سازی و طراحی وب سایت این مجموعه را بر عهده گرفت. وبسایت فروشگاهی دکارت در اصل یک گالری بزرگ از نمونه کارهای این شرکت است و در زمینه فروش پکیج های دکوراسیون داخلی فعالیت میکند که بر پایه زبان برنامه نویسی php و با فریم ورک بسیار قدرتمند لاراول طراحی و برنامه نویسی شده است. از مزایای این سایت میتوان به تک صفحه بودن و spa بودن آن اشاره کرد که در کمتر سایتی میتوان این تکنولوژی را مشاهده نمود و با قالب تخصصی ساخت تیم دیتادیزاین مزین شده است. لازم به ذکر است میزبانی این سایت توسط سرورهای قدرتمند دیتادیزاین در کشور آلمان صورت میگیرد و پشتیبانی فنی ، سئو و بهینه سازی این سایت و همچنین تولید محتوای سایت این مجموعه ، برندینگ و فعالیت در شبکه های اجتماعی این مجموعه نیز به عهده تیم دیتادیزاین است. سایت دکارت  در بیش از ۱۰۰ کلمه در صفحه اول گوگل میدرخشد که رتبه و آمار الکسای این سایت گویای همه چیز است.

0

مدیر کل

کارشناس ارشد IT . محقق و مدرس سئو ، دیجیتال مارکتینگ ، توسعه دهنده جوملا ، علاقه مند به آموزش در حوزه راه اندازی کسب و کار اینترنتی . در حال حاضر مدیر وب سایت دیتادیزاین هستم.


در شبکه های اجتماعی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

شما میتوانید برای وارد کردن لینک و کدهایHTML از تگ های زیر استفاده کنید : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>