طراحی سایت و سئو وب سایت دکارت استور decartstore.com

یکی از نمونه کارهای طراحی سایت تیم دیتادیزاین سایت فروشگاهی و شرکتی دکارت استور میباشد. مجموعه دکارت استور به مدیریت جناب گلپایگانی در زمینه واردات و فروش و پخش انواع ابزار آماده پلی یورتان ، گچبری های آماده جنس پلی یورتان فعالیت می نمایند. تیم دیتادیزاین بعد از چندین جلسه مشاوره حضوری با مدیران این مجموعه بزرگ در مبحث طراحی سایت ، سئو ، فنون فروش محصولات و مقایسه رقیبان این مجموعه سرانجام کار سئو و بهینه سازی و طراحی وب سایت این مجموعه را بر عهده گرفت.

در طراحی سایت دکارت استور شما میتوانید امکاناتی که در این سایت قرار داده شده را به همراه تصویر قرار داده شده مشاهده کنید.
وبسایت دکارت استور در اصل یک گالری بزرگ از نمونه کارهای این شرکت است و یک وبلاگ بزرگ برای اطلاع رسانی در زمینه پلی یورتان و ابزارهای آماده که بر پایه سیستم مدیریت محتوای جوملا و افزونه قدرتمند k2 پایه گذاری شده و با قالب تخصصی ساخت تیم دیتادیزاین مزین شده است. لازم به ذکر است میزبانی این سایت توسط سرورهای قدرتمند دیتادیزاین در کشور آلمان صورت میگیرد و پشتیبانی فنی ، سئو وبهینه سازی این سایت و همچنین تولید محتوای سایت این مجموعه ، برندینگ و فعالیت در شبکه های اجتماعی این مجموعه نیز به عهده تیم دیتادیزاین است. سایت دکارت استور در بیش از ۱۰۰ کلمه در صفحه اول گوگل میدرخشد که رتبه و آمار الکسای این سایت گویای همه چیز است.

نمونه طراحی سایت

آدرس وبسایت : decartstore.com