طراحی سایت پزشکی دکتر پریسا مولایی iranghalb.ir

طراحی وب سایت پزشکی دکتر پریسا مولایی متخصص قلب و عروق و جراح قلب در تهران بر عهده تیم دیتادیزان بود و همچنین در حال حاضر نیز ، هاستینگ این وبسایت ، پشتیبانی فنی این سایت و البته سئو سایت پزشکی دکتر مولایی همچنان بر عهده تیم دیتادیزاین است.طراحی سایت پزشکی توسط سیستم مدیریت محتوای جوملا انجام شده و قالب اختصاصی بسیار سبک و استاندارد برای این سایت طراحی شده که سرعت بارگذاری سایت را تا جای ممکن بالا برده است.

سئو وبسایت پزشکی دکتر مولایی با بیش از ۳۰۰ کلمه در صفحه اول گوگل که بیش از ۴۰ درصد آنها کلماتی با سختی بالا میباشند همچنان ادامه دارد تا کلمات بیشتری را به صدر جستجو ها برسانیم .

دکتر پریسا مولایی متخصص قلب از خدمات ارائه شده توسط تیم دیتادیزاین راضی هستند و ما خوشحالیم که توانستیم کار خود را به بهترین شکا انجام دهیم.

0

مدیر کل

کارشناس ارشد IT . محقق و مدرس سئو ، دیجیتال مارکتینگ ، توسعه دهنده جوملا ، علاقه مند به آموزش در حوزه راه اندازی کسب و کار اینترنتی . در حال حاضر مدیر وب سایت دیتادیزاین هستم.


در شبکه های اجتماعی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

شما میتوانید برای وارد کردن لینک و کدهایHTML از تگ های زیر استفاده کنید : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>