طراحی سایت شرکتی تکنوین terkidegiloleh.com

طراحی وبسایت شرکت تکنوین

این سایت منقضی و از دسترس خارج شده است.

سایت شرکتی تکنوین که خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه و خدمات لوله کشی و لوله بازکنی ساختمان و مجتمع ها را انجام می دهند نیز ، به تیم دیتادیزاین اعتماد کرده و کار طراحی وب سایت شرکت تکنوین و همچنین عملیات سئو وب سایت شرکت تکنوین را به تیم دیتادیزاین سپردند .

در مورد جزئیات طراحی وبسایت این شرکت میتوان به طراحی وبسایت با سیستم مدیریت محتوای جوملا اشاره کرد که با قالب اختصاصی مزین شده است ، رابط کاربری جذاب و استفاده از عکس های افراد و اکتور های خوش ژست و مرتبط با شغل و حیطه کاری این شرکت باعث شده در مدت کوتاهی رشد چشم گیری کنند.

سایت تکنوین با بیش از ۱۵۰ کلمه در صفحه اول و رتبه های اول گوگل به نمایش در می آید که سطح درآمد و مشتریان زیادی را برای صاحبانش به همراه دارد.

0

مدیر کل

کارشناس ارشد IT . محقق و مدرس سئو ، دیجیتال مارکتینگ ، توسعه دهنده جوملا ، علاقه مند به آموزش در حوزه راه اندازی کسب و کار اینترنتی . در حال حاضر مدیر وب سایت دیتادیزاین هستم.


در شبکه های اجتماعی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

شما میتوانید برای وارد کردن لینک و کدهایHTML از تگ های زیر استفاده کنید : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>