ریدایرکت دامنه پارک شده بر روی هاست به آدرس دیگر

ریدایرکت دامنه پارک شده بر روی هاست به آدرس دیگر

در آموزش های قبلی با پارک دامنه و کاربرد آن آشنا شدیم حال میخواهیم بجای نمایش مطالب اصلی سایت در دامنه پارک شده، با رفتن به دامنه پارک شده به همان دامنه اصلی ارجاع داده شویم. این کار باعث میشود که برای سایتمان duplicate content یا همان مطالب تکراری ایجاد نشود که این امر از کاهش رتبه سایت جلوگیری میکند.

مثلا دامنه پارک شده datadesign.com است که میخواهیم با رفتن به این دامنه به آدرس datadesign.ir هدایت شویم.

برای اینکار مراحل زیر رو طی میکنیم:
ابتدا وارد سی پنل میشویم سپس از قسمت domain بر روی آیکون aliases کلیک کنیم.

حال دامنه ها پارک شده برروی این هاست را مشاهده میکنیم. حال در جلوی دامنه مورد نظرمون بر روی گزینه manage redirection کلیک می کنیم.

 

در صفحه جدید در کادر مورد نظر آدرسی که میخواهیم این دامنه به آن ریدایرکت شود را وارد میکنیم مثلا datadesign.ir و در انتها گزینه save را میزنیم.

بعد از زدن گزینه save پیغامی سبز رنگ مبنی بر درست انجام دادن و درست ست شدن کار ها به ما میدهد .

اینک با وارد شدن به آدرس پارک شده datadesign.com به صورت خودکار به آدرس datadesign.ir منتقل میشویم.

همچنین می توانید :

برای ریدایرکت کردن آدرس ها از فایل htaccess نیز استفاده کنید. برای استفاده از فایل htaccess در این مورد به آموزش انتقال دامنه قدیمی به جدید با htaccess مراجعه نمایید.

برای هدایت کردن آدرس ها از خود هاست سی پنل استفاده کنید. برای استفاده ارجاع آدرس با کمک از هاست به آموزش ریدایرکت آدرس های سایت در هاست سی پنل مراجعه نمایید.

 

 

+1

در شبکه های اجتماعی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

شما میتوانید برای وارد کردن لینک و کدهایHTML از تگ های زیر استفاده کنید : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>