ریست کردن پسورد وردپرس در لوکال هاست

ریست کردن پسورد وردپرس

بازیابی رمز عبور وردپرس در لوکال هاست

تا بحال شده رمز عبور وردپرس را در لوکال هاست فراموش کنید؟ برای بازیابی رمز عبور وردپرس در لوکال هاست می توان روی دکمه فراموشی رمز عبور کلیک کرد تا به راحتی رمز عبور شما از طریق ایمیل بازگردانی شده و رمز عبور جدیدی را برای مدیریت وردپرس تعریف کنید. اما اینکار در لوکال هاست کمی مشکل هست! دلیل این موضوع هم موجود نبودن متد ارسال ایمیل در لوکال هاست هست. یعنی عملا لوکال هاست هیچ ایمیلی را نمی تواند برای شما ارسال کند که رمز عبور خود را بازیابی کنید.

چاره کار بازیابی رمز عبور از طریق phpmyadmin هست. شما می توانید از آموزش ریست کردن رمز عبور وردپرس از طریق mymadmin برای بازیابی رمز عبور خود استفاده کنید. با اینکار می توانید به راحتی رمز عبور مدیریت وردپرس را بصورت مستقیم با دسترسی به دیتابیس سایت ، تغییر دهید.

نکته: فراموش نکنید برای دسترسی به phpmyadmin در لوکال هاست ، به جای ورود به پنل هاستینگ و کلیک روی phpmyadmin باید در مرورگر خود آدرس localhost/phpmyadmin را باز کنید تا پنل مدیریت دیتابیس ها برای شما نمایش داده شود. از سمت چپ دیتابیس مورد نظر را انتخاب کرده و مابقی کار را طبق همان آموزش انجام دهید.

امتیاز شما به این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 5 =