پنل پیامک

panel-payamaki

 

امروزه روش های متعددی در زمینه تبلیغ و توسعه کسب و کار و ارتباط با کاربران در فضای گوناگونی ایجاد شده است. پیامک از اثرگذارترین شیوه های ارتباط با مشتریان میباشد. احتمالا شما هم روزانه پیامک های تبلیغاتی بسیاری را دریافت می کنید. این گستردگی هم بر تاثیر پیامک ها ، در دیده شدن برند و تبلیغات اشاره دارد. استفاده از پیامک های تبلیغاتی جزو کم هزینه ترین روش های تبلیغات نیز هست و نیازی به تکنولوژی و سخت افزار خاصی ندارد و دیگر ، تلفن همرایی هم نیست که از پیامک ها پشتیبانی نکند به همین سبب می توان اخبار و اطلاعات را به سنین مختلف جامعه و در سراسر کشور ارسال کرد. شما با این کار علاوه بر اطلاع رسانی آخرین و بروزترین رویدادهای تبلیغاتیتان ، میتوانید به تقویت برندسازی کار خود نیز بپردازید.

از دیگر مزیت های تبلیغات به روش پیامکی ، انتقال و ارسال سریع اطلاعات به مشتری در زمانبندی های دقیق میباشد.

اگر شما هم مشتری مداری و حفظ کاربران قدیمی و به دست آوردن دنبال کنندگان جدید برایتان مهم است ، باید به دنبال ایجاد یک پنل پیامکی امن باشید تا هم خیالتان از حفظ اطلاعات خصوصی کاربران راحت باشد و هم بتوانید به صورت مستمر تمامی رویدادها و اطلاعات بروز را به اطلاع کاربران برسانید.

سامانه و پنل پیامکی دیتادیزاین این افتخار را دارد که با طرح های متنوع و گوناگون نیاز اقشار مختلف جامعه و برای انواع کسب و کارها را پاسخگو باشد و امکان ارسال پیامک به تمامی اپراتورها و براساس موقیت جغرافیایی را دارد و به طور شبانه روز پشتیبانی کامل به مشتریان خود میدهد.

 

 مشاهده پنل های پیامک دیتادیزاین