برچسب ها در سئو

برچسب ها در سئو

نکات برچسب گذاری

دیتادیزاین _ احتمالا برچسب ها را در سایت های گوناگون دیده اید که زیر هر مطلب تعدادی کلمه نوشته شده که لینک شده هستند. کار این برچسب ها طبقه بندی مطالب می باشد که میتوان با انتخاب یکی از آنها تمام مطالبی که در آن زمینه در سایت وجود دارد را مشاهده کرد. این کار که تقریباً کارکرد فیلتر را داراست و تاثیری در بهینه سازی مطالب و سایت شما نیز دارد چون کلماتی که برای برچسب گذاری مطلب نوشته می‌شود در نتایج جستجو نیز قابل نمایش است.

توصیه می شود که حتما از این ویژگی در مطالب استفاده کنید حتی اگر مطالب را دسته بندی میکنید ؛ تفاوتی که برچسب گذاری با دسته بندی دارد این است که در دسته بندی تنها میتوان یک دسته را برای مطلب انتخاب کرد ولی با برچسب گذاری همان مطلب را میتوان با چندین برچسب برای کاربران به نمایش گذاشت.

 

 

نکاتی که باید در برچسب گذاری دقت داشته باشید:

_ تعداد برچسب هایی که برای هر مطلب استفاده می‌کنید ، زیاد نباشد در صورت استفاده ی بیش از حد از برچسب ها سایت شما از طرف موتورهای جستجو به عنوان سایت تولیدکننده ی اسپم شناسایی میکند. بیشتر از ۶ برچسب استفاده نکنید.

_ متن هایی که برای برچسب استفاده می‌کنید با دسته بندی یا مجموعه ی شما متفاوت باشد. عدم توجه به این مورد نمره ی سئو منفی برای شما خواهد داشت.

_ برچسب ها باید متن کوتاهی داشته باشند از جملات یا عبارات بلند استفاده نکنید.

_ با استفاده از سیستم ها و سایت های رایگان به دنبال کلمات و برچسب های پربازدید در مورد مطلب خود بگردید و از آنها استفاده کنید.

_ از متن Title در برچسب گذاری استفاده نشود.

_ میتوانید از زیر عنوان های و زیرتیترهای استفاده شده در متن در برچسب گذاری مطلب استفاده کنید.

_ از کلماتی استفاده کنید در سایر مطالب مرتبط نیز از همان کلمه ها استفاده کرده اید زیرا دسته بندی شما را به صورت درست و منطقی نمایش میدهد.

با بررسی سایت برای خودتان تعدادی کلمه در هر یک از موضوعات در نظر بگیرید تا  دسته بندی شما برحسب برچسب ها درست باشد و از ایجاد شدن کلمات جدیدی که مطالب خاصی را برای کاربر نمایش نمی دهد پرهیز شود.

 

0

در شبکه های اجتماعی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

شما میتوانید برای وارد کردن لینک و کدهایHTML از تگ های زیر استفاده کنید : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>