عناوین لیست شده و دارای عدد و تاثیرش بر سئو

عناوین لیست شده و دارای عدد و تاثیرش بر سئو

پست‌های لیست شده بسازید و در عنوان آن ها از عدد استفاده کنید. مثال : (١۰ نکته برتر سئو)

این موضوع ثابت شده که قرار دادن عدد در عنوان مقالات وب سایت این توانایی رو داره که کاربران رو ترغیب کنه روی لینک ها کلیک کنند و در جذب کلیک‌های بیشتر مؤثر باشه. این یک واقیت هست که کاربران نمیتونند در مقابل عناوین عدد دار مقاومت کنند.

اما آیا دلیلش رو میدونید ؟

عناوین لیست شده و دارای عدد و تاثیرش بر سئو

طبق نحقیقاتی که تیم دیتادیزاین انجام داده روی سایت های مشتریان سئو به این نکته دست پیدا کردیم که در پست‌های لیستی ، لیست دار منظور عدد دار است؛ مخاطب به این دلیل روی اون‌ها کلیک می‌کنه چون می‌دونه دقیقاً با چه محتوایی روبرو می‌شه. برای مثال، ٧ تاکتیک سئو برای نوشتن توضیحات متا در این مقاله ما میدانیم که قرار است ٧ نکته مهم که فقط مربوط به توضیحات متا است را مشاهده نمایییم همچنین، با توجه به اینکه این نوع مطالب به چندین بخش تقسیم می‌شن، اسکن کردن اون‌ها راحت‌تره؛ یعنی مخاطب می‌تونه به‌سرعت چیزی رو که دنبالش می‌گرده پیدا کنه و اون هارو به خاطر بسپره.

پس سعی کنید که در مقاله هاتون و در عنوان ها از عدد استفاده کنید البته نه اینکه به دروغ و برای گول زدن کاربر بلکه در این جهت باشه که مطلب بهتر و باکیفیت تری رو به کاربر ارائه بدید که بتونه براحتی توسط کاربر جداسازی و درک بشه.

پست‌های لیستی (List Posts) هنوز هم قابلیت اشتراک‌گذاری و لینک‌دهی بالایی دارن یعنی توسط کاربران به دفعات به اشتراک گذاشته من و ترافیک خوب و جدیدی رو به وبسایتتون میارن.

0

مدیر کل

کارشناس ارشد IT . محقق و مدرس سئو ، دیجیتال مارکتینگ ، توسعه دهنده جوملا ، علاقه مند به آموزش در حوزه راه اندازی کسب و کار اینترنتی . در حال حاضر مدیر وب سایت دیتادیزاین هستم.


در شبکه های اجتماعی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

شما میتوانید برای وارد کردن لینک و کدهایHTML از تگ های زیر استفاده کنید : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>