Ubersuggest و پیشنهادهای موتور جستجوی bing

Ubersuggest و پشنهادهای موتور جستجوی bing

اگر بخواهیم Ubersuggest را برایتان تشریح کنیم بهتر است بگوییم : Ubersuggest یا به فارسی (پیشنهادهای اوبر) ابزاری آنلاین برای پیشنهاد دادن کلمات کلیدی ای است که شما مایل به کارگیری آنها میباشید.

همانند گوگل که وقتی یک موئری را تایپ میکنیم و به صورت خودکار پیشنهادهایی میدهد که در اصل جمله مارا کامل میکند این ابزار آنلاین هم به ما تمامی پیشنهادهای اوتو کمپلت autocompelete موتور جستجوی bing را به صورت دسته بندی شده و طبق اولویت و تعداد جستجو ارائه میکند.

همانطور که می دانید موتور جستجوی bing بعد از google رتبه دوم جستجو را به خود اختصاص داده و میتواند ترافیک قابل توجهی را برای شما جذب و به ارمغان آورد.

تیم دیتادیزاین به شما پیشنهاد میکند این ابزار آنلاین را حتما به کار ببرید و از مزایای آن استفاده کنید و کلمه های کلیدی پیشنهادی Ubersuggest را در مطالب خود به کار ببرید.

کار با این ابزار آنلاین بسیار سادست وقتی وارد سایت شدید فقط کافی است در قسمت زیر کوئری مورد نظر را واردکرده و روی suggest کلیک نمایید تا بتوانید بهترین کوئری های پرجستجوی bing را مشاهده نمایید

 Ubersuggest و پشنهادهای موتور جستجوی bing

0

در شبکه های اجتماعی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

شما میتوانید برای وارد کردن لینک و کدهایHTML از تگ های زیر استفاده کنید : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>