پنل پیامکی

خدمات پیامک تبلیغاتی دیتادیزاین

تبلیغات پیامکی هوشمند بر اساس منطقه جغرافیایی

سازگاری با سیستم‌های مدیریت محتوا

دارای سیستم آمار و پشتبانی قدرتمند

پنل اس ام اس

تبلیغات هوشمند

مقرون به صرفه

سرعت بالا

پیامک هدیه

آزمایشگاه افزونه‌ها

تضمین کیفیت

اهمیت پنل پیامکی برای کسب و کارهای اینترنتی

این روزها کسب و کارهای اینترنتی سعی میکنند از روش های مختلفی برای برند سازی و افزایش فروش استفاده کنند. در این بین، راه هایی که هزینه کمتری برای کسب و کارها وجود دارد، از ارزش بیشتری برخوردارند. یکی از بهترین روش هایی که به کسب و کارها کمک زیادی می کند، استفاده از پنل پیامکی است. استفاده از پنل پیامکی به شما کمک می کند تا بتوانید محتوای تبلیغات، اطلاع رسانی یا حتی برگزاری مسابقات را به راحتی انجام دهید. با استفاده از پنل پیامکی نیازی نیست که به تک تک مشتریان خاص کسب و کار خود جداگانه پیام دهید چون هم زمان بر است و هم مشکل.

درواقع پنل های پیامکی ابزاری برای ارسال پیامک محصول می شوند که به شما امکان گروه بندی مشتریان را هم می دهد. به عنوان مثال شما می توانید شماره تماس مشتریان خود را تنها با یک کلیک از سایت خود به دفترچه تلفن پنل پیامک منتقل کنید و محتوای موردنظر خود را برای آن ها بفرستید. این مورد تنها بخش کوچکی از قابلیت پنل پیامک بود که یکی از نیاز های اساسی هر کسب و کار است

فواید داشتن پنل پیامکی یا سامانه اس ام اس برای کسب و کارهای اینترنتی

پیش از آن که بخواهید یک پنل پیامکی خریداری کنید، بهتر است ابتدا با مزایای آن برای کسب و کارها آشنا شوید. در این بخش می خواهیم 7 مورد از بهترین مزایای پنل پیامکی برای کسب و کارها را عنوان کنیم:

افزایش اعتبار کسب و کار شما

مطمعنا تا کنون به کسب و کارهایی که با پیامک از خرید شما تشکر میکنند و یا محصولات تازه خود را به شما معرفی میکنند برخود کرده اید ، آیا این کسب و کارها از دید شما دارای کلاس کاری بیشتری نمی باشند؟

بدون شک پیام کوتاه به کسب و کار شما یک پرستیژ و کلاس خاصی را می بخشد و حتی اگر استفاده چندانی از آن نداشته باشید باز هم برای شما اعتبار دهنده است.

امکان ارسال پیامک به گروه ها یا اصناف خاص

گاهی اوقات پیش می آید که بخواهید با استفاده از تبلیغات پیامکی انبوه، برای تعداد زیادی از افراد یک یا چند صنف خاص پیامک ارسال کنید. به عنوان مثال فرض کنید یک نمایندگی بیمه دارید و خدماتی برای بیمه مدیران شرکت های صنعتی ارائه کرده اید. در این صورت باید برای مدیران و کارمندان شرکت های صنعتی پیامک ارسال کنید تا بتوانید فروش خود را افزایش دهید. با استفاده از بانک پیامکی که در پنل پیامکی بعضی شرکت ها وجود دارد، به راحتی می توانید این کار را انجام دهید.

امکان برگزاری نظرسنجی یا مسابقه در کسب و کار

یکی دیگر از مهم ترین مزایای پنل های پیامکی، امکان برگزاری نظرسنجی یا مسابقه است. با استفاده از این قابلیت می توانید کاربران خود را سرگرم کنید و فروش خود را هم افزایش دهید. مثلاً می توانید یک سوال به کاربران بگویید و از آن ها بخواهید که پاسخ خود را برای شما پیامک کنند. با این روش علاوه بر آن که بانک پیامکی کسب و کار شما کامل تر می شود، می توانید با استراتژی های مختلف نظیر کد تخفیف فروش خود را افزایش دهید.

صندوق انتقادات و پیشنهادات

با داشتن یک پنل پیامک، یک شماره اختصاصی جای خود را به صندوق های سنتی برای ارائه پیشنهادات و انتقادات میدهد و افراد می توانند هرگونه انتقاد یا پیشنهاد خود را از طریق پیامک به شماره اختصاصی به شما اطلاع دهند.

بازاریابی ارزان و مطمئن

از دلایلی که یک پیامک میتواند در افزایش رشد و فروش کسب و کار شما دخیل باشد میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

• تعداد افرادی که پیامک های تبلیغاتی جذاب را می خوانند، بیش از 95 درصد هستند.

• امکان افزایش ترافیک سایت شما پس از ارسال پیامک تبلیغاتی حدود 21 درصد است.

• به طور میانگین، پیامک های ارسالی کسب و کار ها در کمتر از 15 دقیقه توسط کاربران خوانده می شوند.

• بازدهی تبلیغات پیامکی در مدت زمان مشابه نسبت به سایر روش های تبلیغاتی بسیار بیشتر است.

• هزینه تبلیغات و ارسال پیامک نسبت به سایر روش های تبلیغاتی بسیار کم تر است.

• بازاریابی پیامکی یکی از نیاز های اساسی هر کسب و کاری (به خصوص کسب و کار آنلاین) است.

• استفاده از پنل پیامکی بسیار ساده است و نیاز به آموزش خاصی ندارد.

• شما تنها یک بار باید پنل پیامکی را خریداری کنید و پس از آن تنها هزینه ارسال پیامک ها را می پردازید.

• و صد ها ویژگی ارزشمند دیگر…

بنابراین با خرید یک پنل پیامک، بسیاری از کار های مربوط به تبلیغات و اطلاع رسانی شما ساده و سریع تر انجام می شود و خرید آن به هر کسب و کاری کمک می کند.

برند سازی در مدت زمان کوتاه

یکی از مسائل مهمی که برای هر کسب و کاری اهمیت زیادی دارد، برند سازی است. برند سازی به این معنی است که بتوانید شهرت کسب و کارتان را در میان کاربران بیشتر کنید. یکی از مزایای پنل پیامکی برندسازی در کوتاه مدت است. پنل پیامکی قابلیت ارسال پیامک برای گروه ها و اصناف خاص را دارد و با نمایش نام کسب و کارتان به کاربران، می توانید در مدت زمان کوتاهی برندسازی کنید. از طرف دیگر، هنگامی که کاربران محصول یا خدماتی از شما تهیه می کنند، می توانید شماره تماس آن را وارد دفترچه تلفن خود در پنل پیامک کنید و به مناسبت های مختلف، برای آن ها پیامک بفرستید و به همین راحتی به برند سازی کسب و کارتان کمک کنید.

معرفی خدمات و محصولات جدید به کاربران

یکی دیگر از مزایای بسیار مهم پنل پیامک، امکان معرفی خدمات و محصولات جدید به کاربران است. با استفاده از این قابلیت می توانید فروش خود را تا حد زیادی افزایش دهید! فرض کنید یک محصول جدید به سایت خود اضافه کرده اید که کاربران از آن اطلاع ندارند. کافی است یک کد تخفیف برای خرید آن محصول به کاربران ارائه کنید تا مدت زمان کوتاهی، تعداد زایدی از آن محصول را به کاربران خود ارائه کنید. این روش بازاریابی پیامکی است و طرفداران بسیار زیادی در میان کسب و کار های مختلف دارد.

 
پنل اس ام اس

سیستم پیامک تبلیغاتی

اگر شما بخواهید فروشتان را به سرعت افزایش دهید، یا یک اطلاعیه مهم تبلیغاتی را به سریعترین شکل ممکن اطلاع رسانی کنید، بدون شک ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی یکی از گزینه‌های شما خواهد بود.
سیستم پیامک تبلیغاتی به گونه ای است که شما میتوانید با انتخاب شماره های مورد نظر که در گروه های مختلفی قرار دارند پیامک تبلیغاتی خود را به صورت انبوه ارسال کنید. درواقع شما با خرید پنل پیامکی و خطوط تبلیغاتی مورد نظر می‌توانید پیامک انبوه تبلیغاتی را ارسال کنید.
لازم است بدانید کار با سیستم های پنل پیامکی تبلیغاتی بسیار آسان است. زیراکه کارکرد اصلی یک پنل اس ام اس ارسال و دریافت پیامک به صورت انبوه است. پس نگران کار کردن با این سیستم نباشید.

هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی چگونه محاسبه می‌شود؟
قبل از اینکه درمورد هزینه صحبت شود باید بگوییم خوبی استفاده از خرید پنل پیامکی انبوه این است که برای ارسال پیامک انبوه نیازی به مراجعه به مخابرات و دفتر پیشخوان دولت نیست و شما به سخت افزار مخابراتی یا مودم سیمکارتی (GSM MODEM) برای ارسال اس ام اس انبوه نیاز ندارید. تنها کاری که برای این کار و استفاده از سیستم پیامک تبلیغاتی لازم دارید خرید پنل اس ام اس برای ارسال پیامک انبوه است.
اما هزینه پیامک های تبلیغاتی به چه صورت است؟ در مقایسه با سایر روش‌های تبلیغاتی، هزینه ارسال پیامک انبوه بسیار مقرون به صرفه است، مثلاً اگر بخواهید برای یک جمع 100 نفره تراکت پخش کنید احتمالاً برای شما (و چاپخانه) چاپ 100 تراکت مقرون به صرفه نباشد اما پیامک تبلیغاتی انعطاف پذیر است، شما می‌توانید پیامک تبلیغاتی را حتی برای یک نفر هم ارسال کنید و هزینه ارسال پیامک براساس افرادی که پیامک شما را دریافت می‌کنند محاسبه شده و هزینه پیامک افرادی که پیامک تبلیغاتی شما را دریافت نمی‌کنند عودت داده می‌شود.

سیستم ثبت‌نام پیامکی سایت

شاید شما هم تصور کنید که پنل اس ام اس فقط برای تبلیغات است، درست است بخش عمده‌ای از کاربرد سامانه پیامکی برای تبلیغات است اما در کنار تبلیغات و بانک شماره موبایل موجود، پنل اس ام اس کاربردهای دیگری هم می‌تواند داشته باشد.
مثلا شاید برای شما جالب باشد در بعضی از فروشگاه‌ها زمانی که فاکتور شما صادر می‌شود یک پیامک برای شما ارسال می‌شود و از خرید شما تشکر می‌کنند، برای انجام این کار نیازی به برنامه نویسی پیچیده نیست، کافی است نرم افزار حسابداری را به پنل اس ام اس متصل نمایید تا بعد از ثبت فاکتور به‌صورت خودکار برای مشتری پیامک ارسال شود.
همچنین در سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها استفاده از پنل اس ام اس برای ارسال کد اعتبارسنجی پیامکی متداول‌تر است، همین پیامک‌هایی که به عنوان ارسال پیامک کد فعال سازی به گوشی شما ارسال می‌شود و شما می‌بایست در اپلیکیشن یا وب‌سایت وارد نمایید به ارسال پیامک از طریق وب سرویس معروف است و از طریق پنل پیامک به‌صورت اتوماتیک ارسال می‌شود.
دقیقا این موارد برای ثبت نام های مختلف سایت ها نیز وجود دارد و شما میتوانید با استفاده از پنل پیامکی، سیستم ثبت نام پیامکی سایت را فعال کنید.

پنل اس ام اس

ارسال سریع پیامک

یکی دیگر از مزایای خرید پنل پیامکی ارسال مطمئن و سریع با گزارش تحویل پیام های شما چه به صورت تکی و چه به صورت انبوه است. درواقع شما با استفاده از پنل پیامکی میتوانید وضعیت ارسالی پیام ها را نیز مشاهده کنید که آیا به گوشی مورد نظر رسیده است یا نه. تصور کنید اگر قرار بود به مشتریان کسب و کار خود پیامی را در روز مشخصی ارسال کنید و بنابر شرایطی نتوانید این کار زمانبر را انجام دهید. تنها راهی که میتواند به شما کمک کند تا اطلاعات مورد نظر را به مشتریان خود برسانید و اعتبار کاری تان را افزایش دهید استفاده از پنل پیامکی خواهد بود. زیرا بدون در نظر گرفتن تعداد مشتریان شما پیام های انبوه و تبلیغاتی تان را در سریع ترین زمان ممکن انجام خواهد داد.

شما با استفاده از سیستم پنل پیامکی خود میتوانید سامانه را جوری تنظیم کنید که پیامک های دلخواه شما را در تاریخ و زمانی مشخص شده ارسال کند. در واقع، این ویژگی به شما کمک می‌کند تا پیامک های آینده خود را از همین حالا برنامه‌ریزی کنید و ارسال زماندار داشته باشید.

برای مشاوره با راه ارتباطی زیر با ما در تماس باشید

سوالات شما پیش از خرید

برای ارسال های کمتر از 100 هزار پیامک، بهترین راهکار خریداری پنل پیامک و ارسال توسط خودتان است.

برای مشاهده هزینه خرید سامانه پیامک به صفحه تعرفه های پنل پیامک مراجعه کنید.

شما می توانید با استفاده از وبسرویس ارسال پیامک (API) پنل پیامکی را به نرم افزار و یا سایت خود متصل نمایید و ارسال های خود را از آن طریق انجام دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در اینباره می توانید با کارشناسان سامانه در تماس باشید.

 

اولین راه ارسال پیامک به شماره های گیرنده مسدود خدماتی شدن خط اختصاصی می باشد. امکان خدماتی شدن خط تنها برای ارگان های حقوقی که قصد ارسال پیامک های اطلاع رسانی و غیر تبلیغاتی دارند فراهم است. از الزامات ثبت درخواست خدماتی داشتن شناسه ملی, ایمیل سازمانی و شماره ثبت می باشد.
از طریق پیام صوتی نیز می توان برای ارسال به گیرنده های مسدود استفاده نمود. ابتدا از منوی پیام صوتی باید پیام مورد نظرتان را بارگذاری کنید و ارسال کننده را بر روی تماس صوتی قرار دهید.

خیر. برای ثبت نام حتماً می بایست با استفاده از یک شماره ی همراه اول اقدام نمود. در صورت نداشتن شماره همراه اول به نام خود, می توانید از شماره همراه اطرافیان خود که صرفا جهت دریافت کد فعالسازی می باشد استفاده نمایید و اطلاعات ثبت نامی را به نام خود و در قسمت شماره تماس اطلاع رسانی, شماره همراه خود را نیز ثبت کنید.

مشتریان ما

پلن پیامک ویژه

پلن شخصی

ویژه

198

هزار تومان

دارای 5000 پیامک

دسترسی به 50% امکانات پنل

عدم امکان ایجاد همکار

امکان ارسال پیامک انبوه

امکان ارسال به لیست سیاه مخابرات

پلن فروشگاهی

ویژه

دارای 40,000 پیامک

دسترسی به 100% امکانات پنل

امکان ایجاد 3 همکار

امکان ارسال پیامک انبوه

امکان ارسال به لیست سیاه مخابرات

1,150,000

تومان

پلن شرکتی

ویژه

دارای 10,000 پیامک هدیه

دسترسی به 70% امکانات پنل

امکان ایجاد 1 همکار

امکان ارسال پیامک انبوه

امکان ارسال به لیست سیاه مخابرات

340

هزار تومان

پلن پیامک عادی

پلن شخصی

89

هزار تومان

 

بدون اعتبار هدیه

دسترسی به 50% امکانات پنل

عدم امکان ایجاد همکار

امکان ارسال پیامک انبوه

امکان ارسال به لیست سیاه مخابرات

پلن فروشگاهی

 

بدون اعتبار هدیه

دسترسی به 100% امکانات پنل

امکان ایجاد 3 همکار

امکان ارسال پیامک انبوه

امکان ارسال به لیست سیاه مخابرات

259

هزار تومان

پلن شرکتی

 

بدون اعتبار هدیه

دسترسی به 70% امکانات پنل

امکان ایجاد 1 همکار

امکان ارسال پیامک انبوه

امکان ارسال به لیست سیاه مخابرات

179

هزار تومان