خانه » وردپرس » پشتیبانی وردپرس | بروزرسانی و حل مشکل سایت های وردپرسی
۲۹ شهریور ۱۴۰۰

پشتیبانی وردپرس | بروزرسانی و حل مشکل سایت های وردپرسی

پشتیبانی وردپرس

پشتیبانی وردپرس برای کسانی که سایت وردپرسی دارند و میخواهند سایتشان را بروزرسانی نمایند یا افزونه های وردپرس را نصب و فعال کنند و مشکلات قالب و افزونه های خودرا برطرف کنند میباشد . پشتیبانی از سایت های وردپرسی باعث میشود وب سایت های خود را به راحتی کنترل کنید و مواردی مانند نظارت بر بروزرسانی وردپرس، پشتیبانی و رفع عیوب افزونه های وردپرس، پشتیبان گیری از وردپرس، بهینه سازی ها و غیره است.

شرکت هایی کار حساس پشتیبانی سایت وردپرسی را انجام میدهند که به صورت کامل روی وردپرس تخصص دارند و میاتوان از صفر تا صد پشتیبانی وردپرس را به آن ها سپرد. این تیم ها توی این زمینه ها فعالیت میکنند : آموزش وردپرس ، طراحی سایت با وردپرس،  ارائه ی راه کارهای وردپرسی و پشتیبانی وردپرس اعم از ارتباط با مشتریان و پرسش و پاسخ مشتریان و رفع اشکالات سایت های شما.

چرا به خدمات پشتیبانی وردپرس نیاز دارید؟

نگهداری وب سایت وردپرس به صورت تخصصی می تواند بسیار سخت باشد و یا ممکن است خواسته هایی داشته باشید روی وب سایتتان اعمال بشه و خودتان فرصت انجام یا تخصص کافی را نداشته باشید. رفع نواقص سایت وردپرس نیاز به تجربه و دانش خاص دارد و تیم پشتیبانی سایت های وردپرسی دیتادیزاین از افراد متخصص و باتجربه تشکیل شده که سایت شمارو مثل سایت های خودشون دوست دارند.

تعرفه پشتیبانی وردپرس دیتادیزاین

چند مورد از خدمات پشتیبانی وردپرس که می تواند به شما کمک کند:

پشتیبانی امنیتی سایت وردپرسی :

سایت وردپرسی شما در برابر هکرها و بدافزارها حفظ خواهد شد. روزانه حملات بسیار زیادی به سایتهای وردپرسی می شود ، ولی وقتی از آن آگاه میشویم که سایتمان هک شده ، به همین دلیل باید افزونه ها و ابزارهای تشخیص هک روی سایت شما نصب و تنظیم گردند. بسیاری از مشتریان بعد از شروع همکاری با ما از سطح حملات به سایت خود متعجب می‌شوند.

پشتیبانی بهینه سازی سرعت وردپرس :

سرعت سایت نقش مهمی دارد که پشتیبان می تواند دائما روی افزایش سرعت وردپرس کار کند

پشتیبانی و بروزرسانی وردپرس و افزونه ها :

به دلیل مسائل امنیتی باید وردپرس و افزونه های شما اپدیت باشد که جزو خدمات پشتیبانی می تواند باشد. در بسیاری از مواقع پس از بروزرسانی افزونه یا قالب سایت تداخل ایجاد شده و سایت بالا نمی‌آید ، اما تیم دیتادیزاین تمامی این مشکلات را برای سایت شما رفع میکند

پشتیبانی مشاوره برای سایت های وردپرس:

مشاوره در رابطه با هرآنچیزی که شما برای وردپرس خود نیاز دارید می تواند توسط پشتیبانی سایت وردپرس انجام شود. برای مثال نمیدانید از چه قالب و افزونه ای استفاده کنید سایتتان را چطور بسازید و چطور با وردپرس کار کنید ، محلول حلال مشکلات سایتتان و ایده هایتان پیش ماست

شرایط پشتیبانی وردپرس شرکت دیتادیزاین

تنها وردپرس و افزونه های اصلی وردپرس شامل پشتیبانی خواهند بود. سایر افزونه ها در صورت امکان پشتیبانی خواهند شد ، ابتدا باید بررسی شوند.

امکان ارائه پشتیبانی به قالب ها و یا افزونه هایی که کدگذاری شده باشند (بوسیلهSourceGuardian و …) بدلیل عدم امکان بررسی کد وجود ندارد.

تغییرات در قالب مانند تغییر مکان اجزا و تغییر رنگ شامل پشتیبانی نیست و هزینه جداگانه دارند.

اقدامات لازم برای جلوگیری از هک وبسایت انجام می شود و در صورت هک تضمین می شود که وبسایت به وضعیت سالم بازخواهد گشت (پس از بازیابی ممکن است اطلاعات وبسایت تا ۱۴ روز قبل از هک شدن حذف شده باشند)

نصب و پیکربندی قالب و افزونه و انتقال اطلاعات و پشتیبان گیری جداگانه از پشتیبان گیری توسط پشتیبان قابل انجام است.

بررسی دوره ای وبسایت برای حل خطاها و همچنین بررسی موارد امنیتی توسط پشتیبان صورت می گیرد.

رضا سردشتی
کارشناس ارشد IT . محقق و مدرس سئو ، دیجیتال مارکتینگ ، توسعه دهنده جوملا ، علاقه مند به آموزش در حوزه راه اندازی کسب و کار اینترنتی . در حال حاضر مدیر وب سایت دیتادیزاین هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =