طراحی سایت نمایشگاهی و تبلیغاتی ابزاربتن abzarbeton.net

مجموعه ابزاربتن به مدیریت جناب دلاوری در زمینه واردات و فروش پمپ بتن و قطعات یدکی انواع پمپ بتن و تاورکرین فعالیت می نمایند. تیم دیتادیزاین بعد از چندین جلسه مشاوره حضوری با مدیران این مجموعه بزرگ در مبحث طراحی سایت ، سئو ، فنون فروش محصولات و مقایسه رقیبان این مجموعه سرانجام کار سئو و بهینه سازی و طراحی وب سایت این مجموعه را بر عهده گرفت. وبسایت ابزاربتن در اصل یک نمایشگاه بزرگ از انواع پمپ های بتن و لوازم یدکی پمپ بتن است.

و یک وبلاگ بزرگ برای اطلاع رسانی در زمینه پمپ بتن ، تعمیرات و … که بر پایه سیستم مدیریت محتوای جوملا و افزونه قدرتمند k2 پایه گذاری شده و با قالب تخصصی ساخت تیم دیتادیزاین مزین شده است.

لازم به ذکر است میزبانی این سایت توسط سرورهای قدرتمند دیتادیزاین در کشور آلمان صورت میگیرد و پشتیبانی فنی ، سئو وبهینه سازی این سایت و همچنین تولید محتوای سایت این مجموعه ، برندینگ و فعالیت در شبکه های اجتماعی این مجموعه نیز به عهده تیم دیتادیزاین است. سایت ابزاربتن در بیش از ۱۰۰ کلمه در صفحه اول گوگل میدرخشد که رتبه و آمار الکسای این سایت گویای همه چیز است.

 

0

مدیر کل

کارشناس ارشد IT . محقق و مدرس سئو ، دیجیتال مارکتینگ ، توسعه دهنده جوملا ، علاقه مند به آموزش در حوزه راه اندازی کسب و کار اینترنتی . در حال حاضر مدیر وب سایت دیتادیزاین هستم.


در شبکه های اجتماعی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

شما میتوانید برای وارد کردن لینک و کدهایHTML از تگ های زیر استفاده کنید : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>