نمونه کار طراحی سایت

برخی از نمونه طراحی سایت انجام شده توسط شرکت دیتادیزاین که با وردپرس و کدنویسی اختصاصی پیاده سازی شده را میتوانید در این صفحه مشاهده کنید. روند برای سایت های طراحی شده به این صورت است که ابتدا با جمع آوری نیاز ها و اطلاعات مشتری اقدام به طراحی رابط گرافیکی ( ظاهر سایت بصورت عکس ) میشود و بعد از تایید از صورت کارفرما به تیم طراحی سایت سپرده میشود تا سایت پیاده سازی گردد. همه این نمونه سایت ها با استاندارد های گوگل و بهینه سازی کد ها طراحی شده اند. شرکت دیتادیزاین با قالب آماده سایت ها را طراحی نمی‌کند و از انجایی که برخی کسب و کارهای نو پا هزینه زیادی برای طراحی سایت نمیتوانند پرداخت کنن، شرکت دیتادیزاین در راستای کمک به تمامی افراد با همان کیفیت ، زمان و پشتیبانی سایت های طراحی شده هزینه طراحی سایت را کاهش داده است.

نمونه کار سئو سایت
طراحی و سئو سایت جوجه گلپا

طراحی سایت جوجه گلپا با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس توسط تیم توسعه طراحی وبسایت دیتا دیزاین انجام شد برای سئو و بهینه سازی سایت جوجه گلپا اقدام به

سایت باتری خونه batterykhoone
نمونه کار طراحی سایت
طراحی سایت فروشگاهی batterykhoone.com

طراحی سایت فروشگاهی باتری خونه بر عهده دیتادیزاین می باشد. این سایت در زمینه فروش باتری فعالیت می کند.    

سایت شکوغه غلامی
نمونه کار طراحی سایت
طراحی سایت آکادمی شکوفه غلامی shokoufehgholami.com

طراحی سایت آموزش – فروشگاهی شکوفه غلامی shokoufehgholami.com بر عهده دیتادیزاین می باشد. این سایت در زمینه در زمینه یادگیری، توجه و تمرکز کودکان فعالیت می کند.    

sahartajari.com
نمونه کار طراحی سایت
طراحی سایت آموزشی-فروشگاهی sahartajari.com

طراحی سایت آموزش – فروشگاهی sahartajari.com بر عهده دیتادیزاین می باشد. این سایت در زمینه یادگیری صفر تا 100 زبان انگلیسی کودکان و بزرگسالان فعالیت می کند.      

تایم و تیپ
نمونه کار طراحی سایت
طراحی سایت تایم و تیپ timotip.ir

طراحی سایت  فروشگاهی تایم و تیپ timotip.ir  بر عهده دیتادیزاین می باشد. این سایت در زمینه انواع ساعت های مچی مردانه و زنانه و زیورآلات فعالیت می کند.  

سایت آکادمی دکتر هوش dr-hoosh.com
نمونه کار طراحی سایت
طراحی سایت آکادمی دکتر هوش dr-hoosh.com

طراحی سایت آموزش – فروشگاهی دکتر هوش بر عهده دیتادیزاین می باشد. این سایت در زمینه در زمینه یادگیری، توجه و تمرکز کودکان فعالیت می کند.  

دکارت
نمونه کار طراحی سایت
طراحی سایت فروشگاهی و شرکتی decart1.com

طراحی سایت فروشگاهی و شرکتی دکارت بر عهده دیتادیزاین می باشد. این سایت در زمینه تغییر دکوراسیون و ساخت ابزارهای پیش ساخته فعالیت می کند.  

نمونه کار طراحی سایت
طراحی سایت شرکتی دیتادیزاین datadesign.ir

طراحی سایت شرکتی دیتادیزاین با مدیریت آقای سردشتی صورت می گیرد و در زمینه طراحی سایت جوملا و وردپرس و سئو و بهینه سازی مطالب و فروش هاست و دامین

نمونه کار طراحی سایت
طراحی سایت شرکتی اینستامارکت ایران instamarketiran.ir

طراحی سایت شرکتی و فروشگاهی اینستامارکت ایران بر عهده دیتادیزاین می باشد و توسط سیستم مدیریت محتوای جوملا پیاده سازی شده است. این وب سایت در زمینه خدمات شبکه های

تمامی سایتهای طراحی شده با زبان php هستند و اکثرا با cms وردپرس و سایت های اختصاص با فریمورک لاراول ( laravel ) با بهترین متد و کارایی پیاده سازی شده اند. وبسایت های وردپرس طراحی شده توسط دیتادیزاین با صفحه ساز المنتور و قالب هلو المنتور ( hello elementor ) پیاده سازی شده اند تا کارفرما بتواند به راحتی و با دانش بسیار کم از طراحی سایت ( که فیلم های کوتاه آموزشی تغییرات سایت در اختیارشان قرار میگیرد ) بتواند در آینده تغییرات مدنظر خود را انجام دهد و از انجایی که بدون استفاده از قالب آماده و اوپن سورس سایت ها طراحی شده اند تغییرات به راحتی قابل انجام هستند.