طراحی سایت شرکتی djseo.ir

سایت دیجی سئو از برترین سایت های ایرانی در زمینه بهینه سازی و سئو میباشد که متعلق به آقای رضا سردشتی مدیریت مجموعه دیتادیزاین میباشد سایت دیجی سئو همانطور که از اسمش پیداست در زمینه آموزش سئو و برگذاری دوره های آموزشی سئو و بهینه سازی سایت میتوان گفت حرف اول را در ایران میزند با آموزشهای تصویری و صوتی در زمینه سئو عرصه رقابت را برای تمامی سئو دوستان ایران تنگ کرده است . از طرفی نیز تمامی هنرمندان و متخصصان زمینه سئو را به همکاری دعوت کرده و چالش های گوناگونی را برپا کرده.طراحی سایت دی جی سئو شخصا توسط مهندس سردشتی انجام و بهینه سازی شده است و ایشان شخصا تمامی موارد و کارها و حتی مطالب وبسایت را منتشر میکنند و دیگر اعضای تیم هیچ گونه همکاری دز این پروژه نمیکنند اما شاهد این موضوع هستیم که این سایت علارغم مشغله زیاد مهندس سردشتی روز به روز پیشرفت کرده و بر بلندای قله های گوگل دست درازی میکند.

0

مدیر کل

کارشناس ارشد IT . محقق و مدرس سئو ، دیجیتال مارکتینگ ، توسعه دهنده جوملا ، علاقه مند به آموزش در حوزه راه اندازی کسب و کار اینترنتی . در حال حاضر مدیر وب سایت دیتادیزاین هستم.


در شبکه های اجتماعی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

شما میتوانید برای وارد کردن لینک و کدهایHTML از تگ های زیر استفاده کنید : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>