سئو سایت شرکت کیوان فراز selcomdoors.com

سایت شرکت کیوان فراز

خدمت ارائه شده: انجام پروژه سئو

وضعیت پروژه: در حال انجام

مدت پروژه: 10ماه

هدف پروژه: افزایش رتبه کلمات کلیدی و ورودی سایت

معرفی کوتاه سایت شرکت کیوان فراز selcomdoors.com

شرکت کیوان فراز در سال ۱۳۷۴ با هدف طراحی و ساخت دربهای لولایی، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک و همچنین کابین آسانسور فعالیت خود را آغاز نموده.

امروز از دو دهه تلاش پی‌درپی و بهره مندی از دانش و تجربه مدیران ارشد همت و یاری کارشناسان متخصص و متعهد و کارآزموده و ارتباط موثر با بزرگترین تولیدکننده جهانی نظیر فرماتور، سلوکم، ویتور و… به نقطه‌ای رسیده‌ایم که اطمینان داریم می‌توانیم قدرتمند در عرصه های مختلف این صنعت حضور یافته و رقیبی بسیار جدی برای محصولات مشابه خارجی باشیم. در همین راستا و به منظور همگام شدن آخرین استانداردهای روز دنیا و با اخذ گواهینامه های معتبر از متخصصین این حوزه توانستیم در این صنعت محصولات کارا، زیبا و در عین حال ایمن و با کیفیت طراحی و تولید نموده و همواره در حال توسعه و گسترش نیز هستیم.

باشد که در پرتو لطف حضرت حق و با کمک شما عزیزان و بهره‌گیری از محصولات با کیفیت ایرانی موجبات اعطای هرچه بیشتر میهن عزیزمان را فراهم کنیم.

شرح کوتاه پروژه :

این سایت با قالب آماده ایجاد شده بود و صفحات آن حتی صفحه نخست نیز مناسب کار سئو نبود. از جهت ابتدا به سئو تکنیکال آن پرداخته شد و بعد به دیگر مسائل سئو آن. در حین پروژه نیز کارفرما کلمات دیگری نیز اضافه کرده که بر روی آن کلمات نیز وبسایت سلکوم دورز بالا آمده است.