سئو سایت در مازندران | شرکت سئو و بهینه سازی در تنکابن ، مازندران

سئو سایت در مازندران - سئو در مازندران

خیلی از ما مازندرانی ها دوست داریم به جای اینکه سئو سایت رو به یه تیم تو شهر دیگه بسپاریم به یه تیم سئو سایت در مازندران ، سایتمون رو بسپاریم تا به کمکشون و با همفکری باهم اون سایت و کسبوکار رو رشد بدیم

شرکت دیتادیزاین برترین شرکت در حوزه سئو سایت در مازندران در شهر تنکابن

شرکت فناوری اطلاعات دیتادیزاین از اولین شرکت هایی است که توانسته از پارک علم و فناوری مجوز فعالیت بگیرد و زیر نظر آن فعالیت کند.

کار در شرکت دیتادیزاین زیر نظر متخصصان کاملا حرفه ای در بخش های مختلف طراحی وب سایت ، سئو و بهینه سازی، تولید محتوای متن، و تیم گرافیک جهت تولید محتوای عکس و محتوای ویدئویی انجام می گیرد.
شرکت دیتادیزاین یکی از بهترین شرکت های فناوری اطلاعات غرب مازندران می باشد که تاکنون بیش از 400 پروژه موفق سئو انجام داده و در سال 1400 توانسته با انجام بیش از 60 پروژه موفق سئو بیشترین کار ورودی و خروجی سئو و بهینه سازی را انجام دهد.
دیتادیزاین با تهیه بیش از 300 ساعت ویدئوی آموزشی سئو و بهینه سازی که مرتب به روزرسانی میشوند توانسته علاوه بر داشتن نیروی متخصص، نیروی متخصص هم در زمینه هایی که گفته شد آموزش دهد.

سئو در مازندران ؟چرا شما باید در مازندران سایتتان را سئو کنید؟

سئو در مازندران یا سئو در تنکابن به این معنی هست که شما دارای کسب و کاری هستید که لازمه اون رو به هر کسی در هرکجای دنیا معرفی کنید،حالا چه بهتر اینکه بین رقبای همشهری و هم استانی خودتون اولین باشید و مثل ستاره بدرخشید
در یک مثال ساده فرض کنید یک معلم خصوصی یا آموزشگاه خصوصی زبان دنبال سئو شدن سایت خودش در تنکابن باشه که اگر کسی عبارت «تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تنکابن» رو جستجو کرد سایت آن ها بین نتایج اول صفحه گوگل قرار گرفته و با جذب مخاطب جذب مشتری کند.
مطمئن باشید با تحقیق و بررسی درست می توانید از بهترین های حوزه ی کاری خود باشید. برای این کار نیاز نیست که حتما به شرکت های پایتخت مراجعه کنید و سایت خودتان را به آن ها بسپارید چراکه گاها شاهد آن هستیم بعضی کسب و کارها در همین استان پروژه طراحی سایت یا طراحی اپلیکیشن موبایل خود را به شرکت های پایتخت کشور سپرده اند و در ازای آن هزینه های گزاف پرداخت کرده اند، اما نتیجه مطلوب را نیز دریافت نکرده اند .در حالیکه می توانستند با پرداخت هزینه کمتری محصول با کیفیت تری تحویل بگیرند.

مشاوره سئو سایت در مازندران و چند پیشنهاد در مورد سئو سایت های مازندرانی

مشاوره سئو سایت در مازندران

اگر شما در استان مازندران یا هرکجای ایران عزیز هستید افتخاری برای تیم شرکت دیتادیزاین هست که به شما عزیزان خدمات سئو ارائه کند. ما با مشاوره سئو وب سایت و ارائه خدمات سئو به شما کمک می کنیم بعد از طراحی حرفه ای سایت، آن را بهینه سازی و سئو کنید. مثل معروفی است که می گوید: «سایت بدون سئو مانند فروشگاه بدون مشتری است.» با این وجود افرادی هستند که حتی با وجود انجام اقدامات اولیه مربوط به سئو و بهینه سازی نتوانسته اند در لیست اولین های سرچ گوگل باشند.اگردر استان مازندران یا شهر تنکابن مشغول به فعالیت هستید و برای بهبود دادن به وضعیت وب سایت و کسب و کار اینترنتی خودتان نیاز به مشاوره با یک شخص یایک تیم حرفه ای دارید، میتوانید همین لحظه از طریق تماس باما با تیم دیتا دیزاین ارتباط برقرار کنید.

 اما چند پیشنهاد در مورد سئو در مازندران

1. در ابتدا بیشترین تمرکز خودتون رو روی طراحی درست سایت بگذارید
2. سرعت سایت خودتون رو بهینه کنید
3. سایتی ایجاد کنید که موبایل فرندلی باشد

4. در محتوای تولیدی خودتون محتوای«همیشه سبز» بنویسید
5. توجه کنید که باید محتوا را تولید کنید نه کپی
6. تحقیق کردن در مورد کلمات کلیدی را به یاد داشته باشید
7. حتما در شبکه های اجتماعی حضور فعال داشته باشید

سئوکار و پشتیبان سئو در مازندران در شرکت شما چه خدماتی را ارائه می دهد؟

ارتباط گرفتن با سئوکار در مازندران یا تنکابن یکی از گام های بازاریابی دیجیتال و از نیازهای اساسی و مهم برای دیده شدن هرچه بیشتر محتوای سایت شما و نهایتا بهبود یافتن رتبه سایتتان خواهد بود.
هر کسب و کار اینترنتی و شغلی نیاز به سئو و بهینه سازی دارد چرا گوگل با الگوریتم های خاص خودش سایت ها را بررسی کرده، از صافی خودش عبور داده و رتبه بندی می کند. پس بعد از طراحی سایت خودتان را رها نکنید، ما اینجا هستیم تا شما را به هدفتان برسانیم.
اگر بخواهیم خدمات سئوکار و پشتیبان سئو در تنکابن یا مازندران را نام ببریم به این موارد تقسیم می شوند

خدمات سئو تکنیکال
خدمات سئو خارجی
خدمات سئو داخلی
خدمات تولید محتوا
مدیریت وبلاگ
رفع مشکلات فنی سایت
فعالیت در شبکه های اجتماعی

مراحل سئو و بهینه سازی سایت در شرکت سئو دیتادیزاین در مازندران تنکابن

سئو وب سایت در تنکابن نیازمند یک سئوکار حرفه ای است که بتواند با مهارت و دانش سئو از مناسب ترین کلمات کلیدی استفاده کند تا سایت شما را بهینه کرده و شما را به اولین های موتور جستجوی گوگل برساند. در ادامه به اقداماتی که شرکت دیتادیزاین جهت انجام پروژه سئو و بهینه سازی انجام می دهد، خواهیم پرداخت :

بررسی کلمات کلیدی :

برای سئو کردن یک سایت ابتدا باید وب سایتی موجود باشد که بتوان آن را بهینه سازی کرد و ما به طور پیشفرض این سایت رو ایجاد شده در نظر می گیریم. بعد از آن در مورد کسب و کار کارفرما تحقیق و بررسی می کنیم، از ایشان در ارتباط با کسب و کارشان و همینطور رقبا سوال می شود و بررسی می شود که فروش در چه صنفی بهتر هست و اینکه روی چه کلماتی بهتر است کار کنند.
درواقع ما یک لیست جامع از کلمات کلیدی که می تواند کارفرما را به سود برساند تهیه می کنیم و کلماتی که استفاده از آن ها برایشان پربازده و مفیدتر خواهد بود را به ایشان معرفی کرده و روی یک سری از کلمات کلیدی به توافق می رسیم.
این می شود تعیین کلمات کلیدی برای سئووبهینه سازی یک شخص .

بستن قرارداد برای پروژه :

تمام موارد مورد انتظار دوطرف در قرارداد لحاظ شده و بررسی می کنیم که بعد از بستن قرارداد چه کلمات کلیدی ظرف طی چه مدتی به کجای لیست سرچ گوگل برسند.

بررسی فنی سایت :

سایت کارفرما کاملا از لحاظ فنی بررسی و چک شده و اگر سایت از نظر ما مشکلی داشت به ایشان اطلاع می دهیم تا طراح سایت ایشان مشکل به وجود آمده را رفع کند.
و اگر به طراح سایت خودشان دسترسی نداشتند با هماهنگی های لازم با کارفرما تغییرات در سایت انجام می شوند و در اینجا سایت آماده کار سئو و بهینه سازی می شود.

طرح استراتژی سئو و بهینه سازی :

اولین کاری که در سئو و بهینه سازی انجام می شود این است که یک پنل کامل برای سئو وبهینه سازی این سایت نوشته می شود. استراتژی مربوط به دسته بندی سایت، درج مقاله در سایت، تولید محتوا، به روزرسانی مقالات، دسته بندی و همین طور کلمات کلیدی، دسکریپشن، روی برگه های جدا یادداشت می شوند تا پنل کاری سایت مشخص باشد.

بررسی سایت از لحاظ تکنیکال :

سایت رو از لحاظ تکنیکال و کارهایی که باید برای سایت انجام شود تا از لحاظ سئو تکنیکال سایت دچار مشکل نشود را بررسی می کنیم. سئو تکنیکال همیشه ابتدای کار انجام می شود برای مواردی مثل بررسی حالات مختلف دامنه روی یک صفحه که ریدایرکت هستند یا نه، تگ H1 و H2 ، اینکه سایت دارای Https باشد (ssl داشته باشد) و مواردی از این قبیل می باشد و بهبود سرعت بارگزاری سایت و …

سئو داخلی و خارجی سایت (Seo on page and Seo off page) :

این مرحله کار بر روی محتوای سایت می باشد .محتوا به دو بخش تقسیم می شود :
محصولات و بخش بلاگ یا همان مقاله ؛ همه سایت ها دارای بخش بلاگ یا مقاله هستند و اگر سایتی فروشگاهی باشد بخش محصولات هم به آن اضافه می شود. هر دو بخش و همینطور دسته بندی سایت به طور جداگانه سئو و بهینه سازی خواهند شد و به لینک سازی داخلی نیز خواهیم پرداخت.

که این جا با دو نوع استراتژی مواجه هستیم :
استراتژی اول: این کار انجام می شود تا بتوان کاربرانی که در حوزه کاری کارفرما فعالیت می کنند رو به سایت جذب کرد تا آن ها را به خرید یا استفاده از محتوای سایت سوق دهیم.
استراتژی دوم: کاربرانی که در حوزه های کاری دیگر کار می کنند و ممکن است جزء مشتریان بالقوه ما شوند را با مقالات متنوع دیگر به سایت جلب کرده و به آن ها پیشنهاد استفاده از خدمات و محصولات را می دهیم.
علاوه بر سئو داخلی سایت به سئو خارجی سایت که شامل لینک سازی خارجی، رپورتاژ آگهی و کلیه اقداماتی که منجر به محبوبیت سایت خواهد شد، می پردازیم.

زمان تحویل پروژه های سئو در مازندران :

پروژه ها معمولا بین 3 ماه تا یکسال به مشتری ها تحویل داده می شود که این بازه زمانی به سختی کلمات کلیدی در اون حوزه کاری بستگی دارد.
در تمام مراحل کار سئو و بهینه سازی به شکل طبیعی، سبز و ارگانیک انجام می شود و نه رباط گونه. طوری که سایت کارفرما می تواند حتی تا یکسال بعد هم در لینک های اول گوگل حضور داشته باشد.

قیمت سئو سایت در مازندران

پلن های سئو سایت در مازندران شامل خدمات سئو سایت های وردپرسی ، جوملایی و .. یا سایت های برنامه نویسی شده میباشد و فرقی بین قیمت سئو این سایت ها وجود نداره

پلن اول شامل :

4 کلمه کلیدی اصلی

15 کلمه کلیدی جانبی

4 سایت برای رپورتاژآگهی

میباشد به قیمت 50 میلیون تومان با نحوه پرداخت 50 درصد پیش و مابقی در ماه دوم قرارداد

پلن اول شامل :

10 کلمه کلیدی اصلی

45 کلمه کلیدی جانبی

41 سایت برای رپورتاژآگهی

میباشد به قیمت 120 میلیون تومان با نحوه پرداخت 50 درصد پیش و مابقی نهایتا طی 3 قسط در 3 ماه

در صورت نیاز به مشاوره با شماره های زیر تماس بگسرید تا کاملا در مورد نیازهای سئویی راهنمایی شوید

02128427086-01154222036-09354231090

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *