سئو در تهران – برند شو با بهینه سازی و سئو سایت در تهران

سئو در تهران

سئو در تهران یکی از بهترین راه های جذب مخاطب در استان تهران برای وب سایت شما می‌باشد. با بهینه سازی سایت مخصوص شهر تهران، نه تنها درآمد خود را در این کلان شهر افزایش دهید بلکه از سایر رقبای خود نیز پیشی بگیرید. سئو سایت در تهران را می‌توان به عنوان کم هزینه ترین نوع تبلیغات با ماندگاری بالا نام برد چون با این کار شما در پایتخت ایران که شهری بزرگ و پرجمعیت است تبدیل به یک برند می‌شوید.

علت سئو سایت در تهران چیست ؟

برای شناخته شدن در استان تهران و تبدیل به یک برند بزرگ باید مردم اسم شما را بشناسند. لازمه شناخته شدن تبلیغات است. اگر تبلیغات محیطی استفاده شود، آن هم در شهر بزرگی مانند تهران بسیار هزینه بردار و زودگذر است.

بهترین نوع تبلیغات با توجه به پیشرفت تکنولوژی، سئو و بهینه سازی سایت است چراکه افراد برای هرکاری در موتور های جستجوگر مانند گوگل و bing سوالات و مشکلات خود را جستجو می‌کنند مانند بهترین وکیل در تهران – آرایشگاه لاکچری در تهران و … که هدفشان یک موضوع در تهران است و اکثر این افراد روی 5 لینک اول کلیک می‌کنن و به دیگر سایت ها نمی‌روند، حال به موضوع توجه کنید اگر سایت شما در 3 لینک برتر باشد طبیعتا این افراد وارد سایت شما و تبدیل به مشتری شما می‌شوند که از این طریق هم کسب درآمد کرده اید و هم برند سازی انجام داده اید.

یکی دیگر از دلایل سئو سایت در تهران استفاده بیشتر پایتخت نشینان در فضای اینترنت و گشت و گذار در آن است. باید قبول کنیم اکنون در تهران تمامی افراد اعم از کودک 5 ساله تا فرد مسن 80 ساله همگی از موبایل های هوشمند استفاده میکنند که این مورد باعث شده اکثر نیاز های خود را از طریق جستجو در گوگل بدست بیاورند و اگر موضوعی جذاب پیدا کنند برای دوستان خود نیز ارسال میکنند.

با توجه به افزایش چشم گیر استفاده از موبایل های هوشمند و گوگل، بالا بودن یک سایت آن هم در رتبه های اول تا پنجم گوگل مسلما علاوه بر درآمد زایی به برند و معروف شدن بسیار کمک میکند.

پس با این توضیح درک مناسبی از بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو در پایتخت کسب کرده اید و به یاد داشته باشید که اندک افرادی به صفحه دوم جستجو می‌روند و بیشتر آنها در همان صفحه اول نیازشان رفع می‌شود. کم هزینه ترین راه فروش محصول یا معرفی خودتان ، سئو در تهران آن هم با رعایت اصول صحیح سئو است.

در سئو در تهران چه کار هایی انجام میشه؟

خدمات سئو شامل مجموعه اقداماتی است که روی یک سایت انجام می‌شود تا به رتبه های اول گوگل برسد. با توجه به حوضه کاری شما باید نوع خدمتی که دریافت می‌کنید تناسب کافی داشته باشد. به طور کلی برای سایتها باید گزینه های زیر رعایت شوند تا بتوان گفت که یک سئو مناسب برای آنها انجام شده است ولی برای آنکه یک وبسایت مخصوص تهران بهینه سازی شود باید به نکات ریز تری توجه کرد :

 • تحلیل کلمات کلیدی

اولین کاری که باید انجام شود انتخاب درست جامعه هدف می‌باشد به این معنی که کاربران چه نوع کلماتی جستجو می‌کنند و آیا بعد از جستجو آن کلمات، مشتری سایت می‌شوند یا خیر ؟!

در اینجا باید باتوجه به حوضه کاری شما در منطقه تهران جامعه هدف مناسب تعیین شود و کلمات مربوط به شما انتخاب گردد. به عنوان مثال به کلماتی نظیر « وکیل مجرب در تهران » ، « فروشگاه لباس مردانه در تهران » ، « بهترین شرکت سئو در تهران » و … اشاره کرد که کاربران برای رفع مشکل و سوال خود در گوگل جستجو می‌کنند.

 • بررسی رقبا

برای آنکه یک سئو موفق مخصوصا در شهر تهران داشته باشیم باید رقبا در صنعت کاری مربوط به سایت را آنالیز کرد چراکه در زمان های مختلف رقبا شیوه هایی در پیش میگیرن که باعث پیشی گرفتن از ما می‌شوند بنابراین با بررسی آنها و بروز کردن روش کاری خود، می‌توان به یک سئو موفق و ماندگار رسید.

 • سئو تکنیکال یا فنی

جدای بحث موقعیت مکانی برای سئو یک سایت، باید به نکات فنی سایت توجه ویژه کرد که می‌توان به بهینه بودن کد‌ها و استفاده از المان های مناسب ، بهینه بودن سرعت سایت ، بهینه بودن تصاویر و … اشاره کرد.

 • تولید محتوا

تولید محتوا رکن اصلی هر سایت است و برای اینکه بتوان کاربران ورودی به سایت را تبدیل به مشتری کرد باید محتوای هدفمند درجهت رفع نیاز مشتری ایجاد کرد. بنابراین برای آنکه کاربران ورود مخصوص تهران تبدیل به مشتری باید در راستای رفع نیاز های آنها محتوا تولید شود.

 • سئو داخلی

یکی از پایه ها سئو داخلی میباشد که باعث ماندگاری کاربر در سایت شده در نتیجه تاثیر مثبتی برای بهینه سازی موتور جستجو در تهران دارد.

 • سئو خارجی

سئو خارجی که به آن off page seo نیز می‌گویند تمامی کارهایی است که در خارج از سایت انجام و باعث افزایش رتبه می‌شود. یکی از مواردی که باید در سئو خارجی برای سئو کردن در تهران مد نظر داشت ثبت نقشه فیزیکی در گوگل مپ google map است.

چگونه بهترین شرکت سئو سایت در تهران را بشناسیم؟

از ویژگی های بارز یک سئو کار یا شرکت سئو در تهران، علاوه بر خدمات سئو، باید بتواند مخاطب شناسی به همراه وضعیت شناسی مناطق مختلف تهران در زمینه کاری هدف انجام دهد.

نکته دیگری که باید درنظر داشت این است که بعضی از شرکت ها قول رتبه یک گوگل یک هفته‌ای یا درج بک لینک زیاد و… می‌دهند که نباید در دام این شرکت‌ها افتاد چراکه روش کاری این شرکت ها به اصطلاح روش کلاه سیاه است و باعث جریمه و پنالتی شدن سایت می‌شود. یک سئو کار یا شرکت خوب با رعایت تمامی اصول سئو حداقل به 2 ماه زمان برای رسیدن به لینک‌های اول گوگل احتیاج دارد.

یک شرکت فعال سئو در تهران باید خدمات منتوع و مختلفی از قبیل سئو تکنیکال ( بهینه اسزی ساختار سایت )، تولید محتوای یونیک، آنالیز رقبا، سئو داخلی و سئو خارجی ، لینک سازی درست و هدف مند باشد. از دیگر ویژگی های یک شرکت سئو در تهران ، مشاوره قبل از فروش و راهنمایی برای کسب درآمد بیشتر و پاسخگویی به ابهامات شما است.همچنین پشتیبانی فعال و پاسخ به مشکلات احتمالی و نیاز های شما و ارائه نمونه کار های انجام شده موفق از دیگر فاکتور ها و نکات تاثیر گذار در انتخاب یک شرکت در زمینه سئو به شمار می‌آید.

چند نکته و سوال دیگر که در هنگام رتبه بندی و انتخاب شرکت سئو باید در نظر گرفت :

 • شرکت سئو چند سال قدمت دارد ؟
 • چه برندهایی را تحت پوشش خود دارند ؟
 • روی چه نوع پروژه هایی به موفقیت رسیده اند ؟
 • از چه تکنیک های برای بهینه سازی وب سایت استفاده می کنند؟
 • از چه ابزارهای تحلیلی برای آنالیز وب سایت و رقبا استفاده می کنند ؟

پس زمانی که میخواهید یک شرکت یا شخص سئو کار را برای امور سئو و بهینه سازی سایت استخدام و قرارداد ببندید حتما ویژگی های مطرح شده بالا را در نظر بگیرید چون این موارد جز پایه های بررسی یک شرکت یا شخص در زمینه سئو است و بنابر هر پروژه موارد دیگری نیز اضافه می‌شود.

مراحل ارائه خدمات سئو در تهران

شرکت دیتادیزاین در راستای افزایش بهره وری برای کارفرمایان طی مراحل خاصی شروع به ارائه خدمات سئو می‌کند. ابتدا در مورد کسب و کار و علت سئو کردن سایت بطور کامل از کارفرما اطلاعات کسب می‌شود. بعد با توجه به اطلاعات مراحل بعدی اعم از آنالیز سایت ، آنالیز رقبا ، سئو تکنیکال سایت و…. انجام می‌شود.

توضیح بیشتر : بعد از کسب اطلاعات مورد نظر از کارفرما، شروع به تحقیق کلمه کلیدی مناسب و پیشنهاد آنها به کارفرما میکنیم. بعد تعیین کلمات کلیدی رقبا نیز مشخص میشود و در این زمان به سراغ خود سایت میرویم. در این مرحله چنانچه سایت از رابط کابری مناسب برخوردار نبود و لازم تغییر بود با مشورت کارفرما این مورد انجام می‌شود. بعد از اصلاح سایت به سراغ ایجاد محتوا مناسب و ثبت مکان فیزیکی در نقشه گوگل میرویم . با توجه به جدول زمانی که ایجاد کرده ایم محتوا ها درسایت منتشر و لینک سازی خارجی مناسب برای سایت انجام میشود. بعد از حدود 2 هفته سایت و صفحات مورد نظر بررسی تا در صورت لزوم دوباره تغییرات انجام شود و روند تولید محتوا و لینک سازی و در نتیجه تبدیل کاربر به مشتری تکرار می‌گردد.

قیمت سئو وب سایت در تهران چقدر است؟

قیمت سئو در تهران

تعرفه ، هزینه و قیمت سئو یکی دیگر از ملاک هایی است که در هنگام انتخاب بهترین شرکت بهینه سازی سایت در تهران باید به آن توجه کرد. سئو مانند دیگر اقلام نیست که قیمت مشخصی داشته باشد بلکه با توجه به رقابتی که در آن کلمات کلیدی مورد نظر وجود دارد و مدت زمان و محتوا و مجموعه کار های دیگری که باید برای رساندن سایت به رتبه های اول گوگل انجام داد قیمت سئو در تهران را مشخص میکند.

عواملی در قیمت بهینه سازی سایت در تهران تاثیر مستقیم دارد و هزینه سئو یک سایت را مشخص می‌کند میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مقدار سختی کلمات کلیدی

به عنوان فاکتور اصلی در تعیین هزینه سئو سایت می‌باشد و منظور آن این است که چقدر برای رسیدن به رتبه های اول گوگل باید تلاش کرد که خود این مورد در تعیین زمان و مقدار طول نوشته و کارهایی که باید انجام داد تاثیر مستقیم دارد.

 • بررسی رقبا و اعتبار سایت رقبا و لینک‌سازی ها

در کلمات مورد نظر برای سئو، هرچه سایت های رقیب بیشتر فعالیت کرده باشن و لینک سازی های درست و خوبی انجام داده و اعتبار سایت زیادی داشته باشند، باید فعالیت بیشتری برای گرفتن جایگاه بهتر در موتور های جستجو گر انجام داد که این مورد در زمان تحویل پروژه و هزینه آن تاثیر دارد.

 • تعداد کلمات کلیدی مد نظر

مسلما هرچه تعداد کلمات کلیدی برای سئو سایت در تهران بیشتر باشد هزینه سئو نیز افزایش میابد.

 • طول کلمات کلیدی (Keyword length)

منظور از طول کلمات کلید، چند بخشی بود آن است. مسلما هزینه سئو سایت در کلمات سئو در تهران ، بهترین شرکت سئو سایت در تهران یا فروشگاه لباس مردانه در تهران ، خرید لباس در تهران با یکدیگر متفاوت است.

 • تضمین جایگاه 1 الی 5 یا 1 الی 3

اگر بخواهیم رتبه های اول گوگل نیز رتبه اول یا رتبه دوم به دست آوریم فعالیت ، زحمت و کار بیشتری می‌برد چراکه گوگل به راحتی سایت ها رتبه اول را تغییر نمی‌دهد مگر آنکه سایت جدید خیلی بهتر از سایت ها موجود باشد.

تعرفه قیمت سئو در تهران

با توجه به موارد گفته شده شرکت سئو دیتادیزان برای راحتی کاربران یک چهارچوبی برای تعیین تعرفه سئو در تهران ایجاد کرده است که در جدول قیمت زیر می‌توانید آنرا مشاهده کنید:

نام پلن سئوپنل برنزیپنل نقره ایپنل طلایی
قیمت سئو سایت بصورت ماهانه5 میلیون تومان۹ میلیون تومان16میلیون تومان
تحقیق کلمات کلیدی مخصوص کسب و کاربلهبلهبله
تعداد کلمات کلیدی در پروژه4815
تضمین ۵ جایگاه اول در سرچ کلمات کلیدی در گوگلبلهبلهبله
آنالیز رقبا در شروع پروژه سئوبلهبلهبله
آنالیز ساختار سایت شما بنا بر استاندارد هابلهبلهبله
سئو تکنیکال
بهینه سازی url ها و ویرایش آنهابلهبلهبله
بررسی و بهینه سازی سرعت وبسایت خیربلهبله
ساخت نقشه سایت و رفع مشکلات آنبلهبلهبله
اتصال سایت به سرچ کنسول گوگلبلهبلهبله
اتصال به گوگل آنالیتیکسخیربلهبله
سئو داخلی
تولید محتوا بلاگ، دسته محصولات۱۵.۰۰۰ کلمه۳۰.۰۰۰ کلمه۶۰.۰۰۰ کلمه
بهینه سازی عنوان صفحات و دسکریپشن مناسببلهبلهبله
بروزرسانی محتوا بر اساس آمار سرچ کنسول گوگلخیربلهبله
بهینه سازی ساختار لینکسازی داخلی و مناسب سازی آنهاخیربلهبله
اضافه کردن اسکیماهای مخصوص در قسمتخیربلهبله
بهینه سازی متن جایگزین تصویر ( alt )بلیبلهبله
رفع خطاهای 404خیربلهبله
بهینه سازی تگ های هدر صفحاتبله
سئو خارجی
لینکسازی طبیعی در سایت های دیگرخیربلهبله
رپورتاژ آگهی در سایت های مناسب۴ سایت۱۰ سایت۳۰ سایت و بلاگ
سوشال سیگنالبلهبلهبله
گزارش دهی های دوره ای به کارفرما
گزارش ویدئویی ماهانه از عملکرد و سرچ کنسولبلهبلهبله

قیمت سئو تضمینی در تهران

باید همین اول گفت که در سئو هیچ تضمینی برای باقیماندن در رتبه خاصی برای مدت طولانی وجود ندارد چون هر روز سایت های مختلفی در آن زمینه مورد نظر فعالیت و تلاش می‌کنند که بهتر از سایت موجود در رتبه های اول گوگل باشند که این خود باعث از دست دادن رتبه سایت موجود می‌شود.

ولی باتوجه به تخصص و دانشی که تیم سئو در تهران باید داشته باشد می‌تواند بگونه ای سایت را در کلمه مورد نظر، سئو و بهینه سازی کنند که برای مدت طولانی تر حتی اگر مطالب سایت بروز نشوند نیز در رتبه های بالا باقی بماند که این امر با توجه به این مورد پیش میاید که آن مطلب مورد نظر باید کامل و جامع باشد ( هم از لحاظ متن و محتوا و هم از لحاظ لینک سازی داخلی و خارجی ) تا هیچ سایتی نتواند از آن مطلب بهتر بنویسد و فعالیت بهتری انجام دهد.

نحوه سئو سایت در تهران چگونه است؟

همان طور که در بالا اشاره شد تمامی کارهای سایت باید به گونه‌ای انجام شود که نیاز کاربر را رفع نماید. این مورد تنها در خصوص متنی است که برای کاربر نوشته شده بلکه باید مشکل آن را نیز حل نماید. به عنوان مثال اگر کاربر نیاز به فهمیدن مکان فیزیکی دارد باید علاوه بر توضیحات دیگر بطور واضح آدرس فیزیکی را در اختیارش بگذاریم.

با توجه به پر جمعیت بودن تهران و رشد استفاده از اینترنت باید بگونه ای در اینترنت خود را نشان داد که بتوان کاربران در سطح تهران را به سایت جذب و آنها را به مشتری تبدیل کرد.

نمونه کار های سئو

تیم دیتادیزاین طی سالیان گذشته در زمینه سئو و بهینه سازی سایت با گروه ها و افراد مختلفی در زمینه های مختلف مانند فروش لباس ، فروش قطعات ماشین، آرایشگری ، عکاسی و … همکاری داشته است. برخی از نمونه کار های سئو سایت در منو درباره ما -> نمونه کار سئو سایت میتونید مشاهده کنید. برخی از این نمونه کار ها به اتمام رسیده و تحویل کار فرما شده اند.

سایت ابزار بتن abzarbeton.net
سئو سایت ابزاربتن
سایت شرکت کیوان فراز
سئو سایت شرکت کیوان فراز selcomdoors
سایت فروشگاه تخته نرد 7backgammon.com
سئو سایت فروشگاه تخته نرد
سایت باتری خونه batterykhoone
سئو سایت فروشگاه باتری خونه
وبسایت مجیک گالری
سئو سایت مجیک گالری
سایت شکوغه غلامی
سئو سایت شکوغه غلامی
5/5 - (4 امتیاز)

2 پاسخ

 1. سلام
  من سالن زیبایی در شمال تهران دارم و میخوام علاوه بر خود سرچ گوگل توی نقشه گوگل هم بالا بیام آیا با سئو سایت توی نقشه گوگل هم بالا میام یا فقط توی چند کلمه در جستجوی گوگل که قرارداد میبندیم بالا میاد؟

  1. سلام برشما
   یکی از موارد سئو در تهران معرفی مکان فیزیکی شما به نقشه گوگل و بهینه کردن آن است که از طریق نقشه نیز شما معروف و برند بشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *