سئو در تهران – برند شو با بهینه سازی و سئو سایت در تهران

سئو در تهران

سئو در تهران یکی از بهترین راه های جذب مخاطب در استان تهران برای وب سایت شما می‌باشد. با بهینه سازی سایت مخصوص شهر تهران، نه تنها درآمد خود را در این کلان شهر افزایش دهید بلکه از سایر رقبای خود نیز پیشی بگیرید. سئو سایت در تهران را می‌توان به عنوان کم هزینه ترین نوع تبلیغات با ماندگاری بالا نام برد چون با این کار شما در پایتخت ایران که شهری بزرگ و پرجمعیت است تبدیل به یک برند می‌شوید.

علت سئو سایت در تهران چیست ؟

برای شناخته شدن در استان تهران و تبدیل به یک برند بزرگ باید مردم اسم شما را بشناسند. لازمه شناخته شدن تبلیغات است. اگر تبلیغات محیطی استفاده شود، آن هم در شهر بزرگی مانند تهران بسیار هزینه بردار و زودگذر است.

بهترین نوع تبلیغات با توجه به پیشرفت تکنولوژی، سئو و بهینه سازی سایت است چراکه افراد برای هرکاری در موتور های جستجوگر مانند گوگل و bing سوالات و مشکلات خود را جستجو می‌کنند مانند بهترین وکیل در تهران – آرایشگاه لاکچری در تهران و … که هدفشان یک موضوع در تهران است و اکثر این افراد روی 5 لینک اول کلیک می‌کنن و به دیگر سایت ها نمی‌روند، حال به موضوع توجه کنید اگر سایت شما در 3 لینک برتر باشد طبیعتا این افراد وارد سایت شما و تبدیل به مشتری شما می‌شوند که از این طریق هم کسب درآمد کرده اید و هم برند سازی انجام داده اید.

پس با این توضیح درک مناسبی از بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو در پایتخت کسب کرده اید و به یاد داشته باشید که اندک افرادی به صفحه دوم جستجو می‌روند و بیشتر آنها در همان صفحه اول نیازشان رفع می‌شود. کم هزینه ترین راه فروش محصول یا معرفی خودتان ، سئو در تهران آن هم با رعایت اصول صحیح سئو است.

خدمات سئو در تهران به چه صورت است؟

خدمات سئو شامل مجموعه اقداماتی است که روی یک سایت انجام می‌شود تا به رتبه های اول گوگل برسد. با توجه به حوضه کاری شما باید نوع خدمتی که دریافت می‌کنید تناسب کافی داشته باشد. به طور کلی برای سایتها باید گزینه های زیر رعایت شوند تا بتوان گفت که یک سئو مناسب برای آنها انجام شده است ولی برای آنکه یک وبسایت مخصوص تهران بهینه سازی شود باید به نکات ریز تری توجه کرد :

  • تحلیل کلمات کلیدی

اولین کاری که باید انجام شود انتخاب درست جامعه هدف می‌باشد به این معنی که کاربران چه نوع کلماتی جستجو می‌کنند و آیا بعد از جستجو آن کلمات، مشتری سایت می‌شوند یا خیر ؟!

در اینجا باید باتوجه به حوضه کاری شما در منطقه تهران جامعه هدف مناسب تعیین شود و کلمات مربوط به شما انتخاب گردد. به عنوان مثال به کلماتی نظیر « وکیل مجرب در تهران » ، « فروشگاه لباس مردانه در تهران » ، « بهترین شرکت سئو در تهران » و … اشاره کرد که کاربران برای رفع مشکل و سوال خود در گوگل جستجو می‌کنند.

  • بررسی رقبا

برای آنکه یک سئو موفق مخصوصا در شهر تهران داشته باشیم باید رقبا در صنعت کاری مربوط به سایت را آنالیز کرد چراکه در زمان های مختلف رقبا شیوه هایی در پیش میگیرن که باعث پیشی گرفتن از ما می‌شوند بنابراین با بررسی آنها و بروز کردن روش کاری خود، می‌توان به یک سئو موفق و ماندگار رسید.

  • سئو تکنیکال یا فنی

جدای بحث موقعیت مکانی برای سئو یک سایت، باید به نکات فنی سایت توجه ویژه کرد که می‌توان به بهینه بودن کد‌ها و استفاده از المان های مناسب ، بهینه بودن سرعت سایت ، بهینه بودن تصاویر و … اشاره کرد.

  • تولید محتوا

تولید محتوا رکن اصلی هر سایت است و برای اینکه بتوان کاربران ورودی به سایت را تبدیل به مشتری کرد باید محتوای هدفمند درجهت رفع نیاز مشتری ایجاد کرد. بنابراین برای آنکه کاربران ورود مخصوص تهران تبدیل به مشتری باید در راستای رفع نیاز های آنها محتوا تولید شود.

  • سئو داخلی

یکی از پایه ها سئو داخلی میباشد که باعث ماندگاری کاربر در سایت شده در نتیجه تاثیر مثبتی برای بهینه سازی موتور جستجو در تهران دارد.

  • سئو خارجی

سئو خارجی که به آن off page seo نیز می‌گویند تمامی کارهایی است که در خارج از سایت انجام و باعث افزایش رتبه می‌شود. یکی از مواردی که باید در سئو خارجی برای سئو کردن در تهران مد نظر داشت ثبت نقشه فیزیکی در گوگل مپ google map است.

چگونه بهترین شرکت سئو سایت در تهران را بشناسیم؟

از ویژگی های بارز یک سئو کار یا شرکت سئو در تهران، علاوه بر خدمات سئو، باید بتواند مخاطب شناسی به همراه وضعیت شناسی مناطق مختلف تهران در زمینه کاری هدف انجام دهد.

نکته دیگری که باید درنظر داشت این است که بعضی از شرکت ها قول رتبه یک گوگل یک هفته‌ای یا درج بک لینک زیاد و… می‌دهند که نباید در دام این شرکت‌ها افتاد چراکه روش کاری این شرکت ها به اصطلاح روش کلاه سیاه است و باعث جزیمه و پنالتی شدن سایت می‌شود. یک سئو کار یا شرکت خوب با رعایت تمامی اصول سئو حداقل به 2 ماه زمان برای رسیدن به لینک‌های اول گوگل احتیاج دارد.

مراحل ارائه خدمات سئو در تهران

شرکت دیتادیزاین در راستای افزایش بهره وری برای کارفرمایان طی مراحل خاصی شروع به ارائه خدمات سئو می‌کند. ابتدا در مورد کسب و کار و علت سئو کردن سایت بطور کامل از کارفرما اطلاعات کسب می‌شود. بعد با توجه به اطلاعات مراحل بعدی اعم از آنالیز سایت ، آنالیز رقبا ، سئو تکنیکال سایت و…. انجام می‌شود.

توضیح بیشتر : بعد از کسب اطلاعات مورد نظر از کارفرما، شروع به تحقیق کلمه کلیدی مناسب و پیشنهاد آنها به کارفرما میکنیم. بعد تعیین کلمات کلیدی رقبا نیز مشخص میشود و در این زمان به سراغ خود سایت میرویم. در این مرحله چنانچه سایت از رابط کابری مناسب برخوردار نبود و لازم تغییر بود با مشورت کارفرما این مورد انجام می‌شود. بعد از اصلاح سایت به سراغ ایجاد محتوا مناسب و ثبت مکان فیزیکی در نقشه گوگل میرویم . با توجه به جدول زمانی که ایجاد کرده ایم محتوا ها درسایت منتشر و لینک سازی خارجی مناسب برای سایت انجام میشود. بعد از حدود 2 هفته سایت و صفحات مورد نظر بررسی تا در صورت لزوم دوباره تغییرات انجام شود و روند تولید محتوا و لینک سازی و در نتیجه تبدیل کاربر به مشتری تکرار می‌گردد.

قیمت سئو وب سایت در تهران چقدر است؟

تعرفه ، هزینه و قیمت سئو یکی دیگر از ملاک هایی است که در هنگام انتخاب بهترین شرکت بهینه سازی سایت در تهران باید به آن توجه کرد. سئو مانند دیگر اقلام نیست که قیمت مشخصی داشته باشد بلکه با توجه به رقابتی که در آن کلمات کلیدی مورد نظر وجود دارد و مدت زمان و محتوا و مجموعه کار های دیگری که باید برای رساندن سایت به رتبه های اول گوگل انجام داد قیمت سئو در تهران را مشخص میکند.

نحوه سئو سایت در تهران چگونه است؟

همان طور که در بالا اشاره شد تمامی کارهای سایت باید به گونه‌ای انجام شود که نیاز کاربر را رفع نماید. این مورد تنها در خصوص متنی است که برای کاربر نوشته شده بلکه باید مشکل آن را نیز حل نماید. به عنوان مثال اگر کاربر نیاز به فهمیدن مکان فیزیکی دارد باید علاوه بر توضیحات دیگر بطور واضح آدرس فیزیکی را در اختیارش بگذاریم.

با توجه به پر جمعیت بودن تهران و رشد استفاده از اینترنت باید بگونه ای در اینترنت خود را نشان داد که بتوان کاربران در سطح تهران را به سایت جذب و آنها را به مشتری تبدیل کرد.

نمونه کار های سئو

تیم دیتادیزاین طی سالیان گذشته در زمینه سئو و بهینه سازی سایت با گروه ها و افراد مختلفی در زمینه های مختلف مانند فروش لباس ، فروش قطعات ماشین، آرایشگری ، عکاسی و … همکاری داشته است. برخی از نمونه کار های سئو سایت در منو درباره ما -> نمونه کار سئو سایت میتونید مشاهده کنید. برخی از این نمونه کار ها به اتمام رسیده و تحویل کار فرما شده اند.

سایت ابزار بتن abzarbeton.net
سئو سایت ابزاربتن
سایت شرکت کیوان فراز
سئو سایت شرکت کیوان فراز selcomdoors
سایت فروشگاه تخته نرد 7backgammon.com
سئو سایت فروشگاه تخته نرد
سایت باتری خونه batterykhoone
سئو سایت فروشگاه باتری خونه
وبسایت مجیک گالری
سئو سایت مجیک گالری
سایت شکوغه غلامی
سئو سایت شکوغه غلامی
5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده + یازده =