بیوگرافی و رزومه مطهره شورمیج

مطهره شورمیج ، طراح سایت وردپرس

مهندس مطهره شورمیج

حوزه فعالیت : طراحی سایت

مسلط به : وردپرس ، جوملا و front end

تحصیلات : کارشناسی نرم افزار

 

سلام …

مطهره شورمیج هستم طراح سایت با سیستم مدیریت محتوای وردپرس . سال ۹۶ از رشته مهندسی کامپیوتر – گرایش نرم افزار ، فارغ التحصیل شدم. بعد از اتمام دانشگاه جویای کار بودم. بعد از گذشت مدتی در جایی مشغول شدم ولی تایم زیادی رو در اون جایگاه نموندم و ازون محیط خارج شدم .من همیشه دوس داشتم شغلی مرتبط با رشته تحصیلیم داشته باشم و آدم مفیدی باشم.

تا اینکه یه روزی آقای سردشتی ، مدیریت مجموعه دیتادیزاین بهم پیشنهاد کردن که وارد تیم دیتادیزاین بشم. من با کمال میل پذیرفتم و خیلی زود به مجموعه اضافه شدم.

مدت کوتاهی کارآموز بودم و قرار بود در جایگاه طراح سایت با سیستم مدیریت محتوای وردپرس فعالیت کنم. در ابتدا من هیچ پیش زمینه ای از طراحی سایت نداشتم و تنها با دنبال کردن ویدئو های آموزشی ، پیگیری مباحث  و به واسطه ی راهنمایی های دوستان طراح سایت مجموعه و کسب تجربه در گذر زمان تونستم به این جایگاه برسم و چندین سایت فروشگاهی ، شرکتی ، آموزشی و … رو در کنار تیم دیتادیزاین با سیستم مدیریت محتوای وردپرس پیاده سازی کنم.

البته که هنوز راه طولانی در پیش دارم و هر روز در کنار تیم ، موارد جدیدی رو یاد می گیرم و سعی می کنم بهتر از دیروزم باشم.خوشحالم که عضوی از این تیم قدرتمند هستم.

با آرزوی موفقیت برای همه ….